WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT TAKEOVER: BROOKLYN IV – ZAPOWIEDŹ

– W końcu nadszedł tydzień SummerSlam, więc wszyscy są podekscytowani drugim co do wielkości wydarzeniem w kalendarzu WWE, który w tym roku odbędzie się w Brooklynie. W ciągu ostatnich kilku lat prawdopodobnie bardziej oczekiwanym wydarzeniem nawet od SummerSlam jest NXT TakeOver w sobotę przed największą galą lata. NXT TakeOver: Brooklyn ponownie znajdzie się w Barclays Center w czwartej odsłonie w 2018 roku. Kick – Off rozpocznie się o 00:00, a gala główna o 1:00. 

– Brutalna rywalizacja Johnny’ego Gargano oraz Tommaso Ciampa’y znalazła się na czele dwóch ostatnich event’ów NXT w Chicago, Nowym Orleanie,  a także znajdzie się w Main Evencie dzisiejszej gali w Brooklynie. 

Poniżej przedstawiam Wam zaplanowaną kartę walk na dzisiejsze wydarzenie, moje typy oraz przewidywania odnośnie starć. 

Gala Główna:

EC3 vs. Velveteen Dream

Walka na pewno będzie bardzo ciekawa i wyrównana. Na segmentach na NXT widzieliśmy przewagę EC3, dlatego myślę, iż Dream wygra ten pojedynek.

TYP: Velveteen Dream

Adam Cole (c) vs. Ricochet o NXT North American Championship

Liczę na wygraną Ricochet’a, ponieważ kiedy Adam Cole straciłby pas mógłby przenieść się do głównego rosteru. Jeżeli Adam obroni tytuł to też nie będę zły, bo bardzo dobrze ogląda się Undisputed Era’e jako heel’owych mistrzów. Walka na pewno będzie emocjonująca i bardzo techniczna.

TYP: Ricochet

Undisputed Era (Roderick Strong & Kyle O’Reilly) (c) vs.

Moustache Mountain o NXT Tag Team Championship

Tak jak w przypadku Cole’a z jednej strony chciałbym przegranej Undisputed Ery, bo mogliby przenieść się do MR, a z drugiej nie bo są bardzo dobrymi mistrzami. Starcie na pewno będzie bardzo przyjemnie się oglądało, ponieważ nie będzie monotonne. Mamy tutaj Tyler’a Bate’a, który jest jednym z lepszych High Flyer’ów w WWE. Mamy Kyle O’Reilly’ego, który ma już doświadczenie w takich federacjach jak np. ROH. Roderick Strong też już trochę przeszedł w swojej wrestlingowej karierze i na pewno w jakimś stopniu pokaże swoje umiejętności. 

TYP: Moustache Moutain

Shayna Baszler (c) vs. Kairi Sane o NXT Womens Championship

Nie widzę innej opcji niż zwycięstwo Kairi. Jest bardzo dobra ringowo, fani ją cheer’ują. Shayna jest też dobrą mistrzynią, ale jest nią już długo i pora na kogoś innego po prostu. Pojedynek może nie będzie fantastyczny, bo Shayna będzie zapinała pewnie dużo jakiś head lock’ów, czy coś w tym stylu przez co walka może stać się trochę monotonna.\

TYP: Kairi Sane 

Tommaso Ciampa (c) vs. Johnny Gargano Last Man Standing o pas NXT

Początkowo miał to być pojedynek Triple Threat, jednak Aleister Black ma kontuzje przez co jest wykluczony z tego starcia. Jest to trzecia walka typu Johnny Gargano vs. Tommaso Ciampa, narazie jest 1:1. Liczę na wygraną Gargano po prostu z sympatii do tego zawodnika. Nie wiem, czy walka będzie lepsza niż ostatni Street Fight, ale liczę na zaskoczenie. Pojedynek może być bardzo brutalny z tego powodu, iż Gargano jest już bardziej tweener’em, niż face’em, dlatego może być bardziej agresywny i może się to przyczynić do wygranej. Chociaż z drugiej strony Ciampa jest bardzo krótko mistrzem i można jeszcze z niego dużo „wycisnąć” jako posiadacza pasa mistrzowskiego i to przemawia za obroną tytułu przez Tommaso’a. A kto zostanie mistrzem tego dowiemy się już dziś oglądając galę NXT TakeOver: Brooklyn 4 w zakładce na żywo.

TYP: Johnny Gargano

NAJBLIŻSZY WEEKEND NA WRESTLEONE!

SOBOTA/NIEDZIELA | GODZINA 1:00 | WWE NXT TakeOver: Brooklyn – OGLĄDAJ NA ŻYWO! 

NIEDZIELA/PONIEDZIAŁEK | GODZINA 0:00 | WWE SummerSlam 2018 – OGLĄDAJ NA ŻYWO! 

PONIEDZIAŁEK/WTOREK | GODZINA 2:00 | WWE Monday Night Raw – OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Po więcej informacji na temat najbliższego weekendu z WrestleOne, zapraszamy do przeczytania szczegółowej zapowiedzi wszystkich wydarzeń, którą znajdziecie pod tym linkiemDo zobaczenia podczas największego wydarzenia tego lata w świecie Wrestlingu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *