WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

PLANY DANIELA BRYANA PO SUMMERSLAM!

Daniel Bryan jest jedną z najlepiej odbieranych postaci w świecie wrestlingu. Po swoim powrocie do ringu duża ilość widzów była bardzo uradowana faktem, że mogą oglądać swojego ulubionego wrestlera. Ostatnio udzielił on wywiadu dla ESPN, w którym podjął się między innymi tematu, jak długo zamierza walczyć oraz z kim chciałby się zmierzyć po SummerSlam.

Realnie, chciałbym być wrestlerem do 70 roku życia. Ten cel wydaje się ludziom szalony, ale jest taki trener, Firas Zahabi, trenuje on Georgesa St-Pierre i wystąpił on w jednym z podcastów Joe Rogana. Powiedział tam kilka słów, którymi sam chcę się kierować. Powiedział „chcę walczyć i uprawiać ju-jitsu dzień przed śmiercią. Chcę dożyć 90 lat, ale uwielbiam to, co teraz robię i chcę w tym wytrwać aż do śmierci.” Moim celem jest cieszyć się tymi chwilami, które obecnie przeżywam w WWE. Wiem, że one nie będą wieczne. Muszę docenić każdy moment oraz zmienić swój styl, bo naprawdę chcę walczyć do 70 roku życia. Muszę zmienić mój styl tak, by ułatwić realizację swojego celu.

 

Mam pewną listę zawodników, z którymi chciałbym zawalczyć. Zaczynając od Aj Stylesa i Goldberga kończąc na Johnnym Gargano i Rodericku Strong, którzy są w NXT. Chcę walczyć z Aj Stylesem, z Shinsuke Nakamurą oraz z Andrade Almasem, ponieważ kocham lucha. Almas jest prawdziwym luchadorem, który występował w main eventach w Meksyku jako lucha i ja chcę się z nim zmierzyć. Mam w głowie wiele wymarzonych scenariuszy, w których chciałbym zrobić to i tamto. Jest to jedna z rzeczy, dzięki którym pasjonuje się wrestlingiem – różnorodność.

 

NAJBLIŻSZY WEEKEND NA WRESTLEONE!

SOBOTA/NIEDZIELA | GODZINA 1:00 | WWE NXT TakeOver: Brooklyn – OGLĄDAJ NA ŻYWO! 

NIEDZIELA/PONIEDZIAŁEK | GODZINA 0:00 | WWE SummerSlam 2018 – OGLĄDAJ NA ŻYWO! 

PONIEDZIAŁEK/WTOREK | GODZINA 2:00 | WWE Monday Night Raw – OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Po więcej informacji na temat najbliższego weekendu z WrestleOne, zapraszamy do przeczytania szczegółowej zapowiedzi wszystkich wydarzeń, którą znajdziecie pod tym linkiemDo zobaczenia podczas największego wydarzenia tego lata w świecie Wrestlingu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *