WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

PRZYPUSZCZALNE LOKALIZACJE SUMMERSLAM 2019!

Być może wczoraj Sasha Banks ujawniła lokalizację SummerSlam 2019. Podczas programu WWE Now Cathy Kelley, wspomniała Ona o Staples Center w Los Angeles. Wydaje się jednak, że są to tylko Jej przypuszczenia, ponieważ kilka lat temu ostatnie SummerSlam przed przeniesieniem do Brooklynu odbyło się właśnie tamo.

WWE dementuje jednak te słowa. Federacja zadeklarowała, że nikt nie zna lokalizacji przyszłorocznego SummerSlam. PWIInsider przypuszcza, że może to być Toronto, ale to oczywiście również nic pewnego.

Jeżeli zastanawiacie się, dlaczego po kilku latach SummerSlam znika z Brooklynu, spieszymy z wyjaśnieniami: WrestleMania ma odbyć się w okolicach Nowego Jorku / New Jersey, a TakeOver właśnie w Barclays Center, w którym do tej pory odbywało się SummerSlam. WWE nie chce robić dwóch tak wielkich gal w tym samym budynku w przeciągu kilku miesięcy, stąd to całe zamieszanie z wyborem lokalizacji dla przyszłorocznego SummerSlam.

 

NAJBLIŻSZY WEEKEND NA WRESTLEONE!

SOBOTA/NIEDZIELA | GODZINA 1:00 | WWE NXT TakeOver: Brooklyn – OGLĄDAJ NA ŻYWO! 

NIEDZIELA/PONIEDZIAŁEK | GODZINA 0:00 | WWE SummerSlam 2018 – OGLĄDAJ NA ŻYWO! 

PONIEDZIAŁEK/WTOREK | GODZINA 2:00 | WWE Monday Night Raw – OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Po więcej informacji na temat najbliższego weekendu z WrestleOne, zapraszamy do przeczytania szczegółowej zapowiedzi wszystkich wydarzeń, którą znajdziecie pod tym linkiemDo zobaczenia podczas największego wydarzenia tego lata w świecie Wrestlingu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *