WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WIELKI POJEDYNEK NA SURVIVOR SERIES 2018?!

W mediach społecznościowych często możemy zobaczyć spoilery oraz dużo spekulacji na temat potencjalnych pojedynków. Ostatnio dotyczyły one Hell in a Cell, lecz niedawno w sieci pojawiły się informacje o Survivor Series.

Wrestling Observer ogłosiło, że na ostatniej gali „Wielkiej Czwórki” w roku mamy zobaczyś starcie Four Horsewomen vs. Four Horsewomen. O tej walce mówi się od dłuższego czasu i wszystko wskazuje na to, że wreszcie do tej walki dojdzie, co podobnież potwierdza wiele osób z zaplecza.

Jeżeli te informacje się potwierdzą, będzie to starcie Bayley, Charlotte Flair, Becky Lynch i Sasha Banks vs. Ronda Rousey, Shayna Baszler, Marina Shafir i Jessamyn Duke. Shafir zadebiutowała nie tak dawno na live evencie NXT, a Duke możemy zobaczyć już na dzisiejszym NXT TakeOver.

NAJBLIŻSZY WEEKEND NA WRESTLEONE!

SOBOTA/NIEDZIELA | GODZINA 1:00 | WWE NXT TakeOver: Brooklyn – OGLĄDAJ NA ŻYWO! 

NIEDZIELA/PONIEDZIAŁEK | GODZINA 0:00 | WWE SummerSlam 2018 – OGLĄDAJ NA ŻYWO! 

PONIEDZIAŁEK/WTOREK | GODZINA 2:00 | WWE Monday Night Raw – OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Po więcej informacji na temat najbliższego weekendu z WrestleOne, zapraszamy do przeczytania szczegółowej zapowiedzi wszystkich wydarzeń, którą znajdziecie pod tym linkiemDo zobaczenia podczas największego wydarzenia tego lata w świecie Wrestlingu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *