WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT TAKEOVER BROOKLYN IV – WYNIKI

NXT Tag Team Championship

The Undisputed Era (c) vs The Moustache Mountain

Galę niespodziewanie otworzyło starcie tag team’owe z udziałem Undisputed Ery i Moustache Moutain. Undisputed Era pokonała Moustache Moutain. Pojedynek według mnie najlepszy na gali. Tyler Bate oraz Trent Seven mieli kilka okazji na zakończenie starcia, ale Roderick Strong i Kyle O’Reilly ciagle odkopywali po akcjach kończących. Walka była bardzo techniczna, ale też brutalna. Spodziewałem się, iż Seven będzie najsłabszym ogniwem tej walki, a jednak bardzo dobrze się spisał. Po walce War Riders przerwali świętowanie UE atakując ich.

Typ: Moustache Moutain

Zwycięzca: Undisputed Era

EC3 vs Velveteen Dream

Velveteen Dream wygrał z EC3 Tak jak obstawiałem Dream pokonał EC3 i teraz może będzie szansa na pas mistrzowski dla niego. Walka w moim odczuciu była dość nudna. Zakończenie było ciekawe, dość zaskakujące.

Typ: Velveteen Dream

Zwycięzca: Velveteen Dream

NXT Women’s Championship

Shayna Baszler (c) vs Kairi Sane

Kairi Sane zdobyła pas NXT Women’s pokonując Shayna’e Baszler Bardzo cieszę się ze zwycięstwa Kairi. Walka była w miarę ciekawa, zakończenie też bardzo z nieprzewidywalne. Shayna pewnie będzie się teraz kierować w stronę MR.

Typ: Kairi Sane

Zwycięzca: Kairi Sane

NXT North American’s Championship

Adam Cole (c) vs Ricochet

Adam Cole przegrał z Ricochet’em Od tej walki oczekiwałem trochę więcej, w prawdzie było parę ciekawych spot’ów jak Superkick Cole’a, w trakcie wykonywania Springboard Moonsault’a przez Ricochet’a. Ciekawe jest to, iż Kyle O’Reilly i Roderick Strong posiadają pasy, a Adam Cole już nie. Tak jak się spodziewałem Ricochet został nowym mistrzem North American.

Typ: Ricochet

Zwycięzca: Ricochet

NXT Championship

Tommaso Ciampa (c) vs Johnny Gargano

Tommaso Ciampa pokonał Johnny’ego Gargano Tak jak myślałem walka była słabsza, niż ostatnie w ich wykonaniu. Zakończenie też mi się nie spodobało, po raz kolejny Gargano dominuje, a i tak ostatecznie przegrywa. No nie ukrywam nie jestem zadowolony z tego starcia. Możliwe, że po prostu nie da się więcej „wycisnąć” z nich dwóch w jednej walce. Było dużo ciekawych akcji i na pewno tak walka będzie biła na głowę wszystkie walki SummerSlam.

Typ: Johnny Gargano

Zwycięzca: Tommaso Ciampa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *