WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ROMAN REIGNS VS BROCK LESNAR – MOŻLIWE ZAKOŃCZENIA

Od SummerSlam dzielą nas już tylko godziny. W ciągu tych ostatnich chwil przed największym widowiskiem lata przedstawię wam do rozważenia możliwe zakończenia walki o mistrzostwo Universal. W tym starciu zmierzą się dwaj zawodnicy mający między sobą bardzo długą rywalizację, czyli Roman Reigns oraz Brock Lesnar.


1. Roman Reigns czysto pokonuje Brocka Lesnara
Big Dog już wielokrotnie próbował pokonać bestię, ale pomimo wszelkich starań jak do tej pory zawsze ulegał Lesnarowi. Teraz jednak kiedy Brock ma wrócić do UFC i pobił rekord CM Punka być może ujrzymy pierwszą od czasu Goldberga porażkę bestii i początek prawdziwego Roman Empire które będzie zbudowane na potężnym fundamencie w postaci pasa Universal i pokonanego Lesnara.


2. Brock po raz kolejny pokonuje Romana Reignsa
Możliwe jest że otrzymamy kolejną powtórkę z historii. Czyli wielkie starcie finisherów, Brocka Lesnara wstającego raz po raz po „superman punch” oraz „spear” i Romana Reignsa dzielnie odkopującego „F-5”. Aby po jakimś czasie The Big Dog w końcu uległ bestii i być może przechodząc wtedy upragniony przez wielu heel turn, np. atakując Brocka zza pleców lub ciosem poniżej pasa.


3. Roman pokonuje Lesnara heelowym zagraniem.
O heel turnie Reignsa od dawna się mówi i od dawna się go oczekuje. Być może The Big Dog po tylu porażkach w starciach z bestią w końcu zrezygnuje ze swojej godnej lepszej sprawy postawy i pokona Lesnara nieczystym zagraniem jednocześnie przechodząc heel turn. Możemy zobaczyć: low blow, cios w oczy, wykorzystanie krzesła, kiedy sędzie będzie odwrócony.
4.  Zdrada Poula Heymana
Poul już od lat jest menadżerem bestii. Jednak w ostatnim czasie mogliśmy obserwować między nimi dość wyraźne niesnaski i mimo, że ostatnie RAW wydawało się dowodzić, że ich duet nadal sprawnie działa to istnieje możliwość, że Heyman uznał, że nie jest już w stanie dłużej kontrolować bestii. W związku z tym mógłby zdecydować się rzeczywiście przejść na stronę Reignsa i pomóc mu w trakcie walki. Na przykład poprzez oślepienie bestii tak jak Romana czy też podsunięcie Big Dogowi jakiegoś oręża a następnie odwrócenie uwagi sędziego. 
5. Mr. Money in The Bank
Walizka cały czas jest w grze, i zależnie od wyniku jednego ze starć w jej posiadaniu będzie Strowman lub Owens, każdy z nich może wtrącić się do walki i zakłócić jej przebieg lub zakontraktować walizkę i dołączyć do starcia i stworzyć z niej triple threat match a następnie ukraść zwycięstwo tak jak niegdyś Seth Rollins.

6. Interwencja osób trzecich
Najmniej prawdopodobna opcja, ale nie można jej wykluczyć a daje ona pole do popisu wielbicielom Fantasy Booking. Możemy zobaczyć interwencję Braci Romana z The Shield (Seth&Dean), Kurta Angla który otwarcie przyznał, że dopinguje Romana, The Undertakera który ma z bestią niedokończone rachunki, Finna Balora który czeka na swój re-match o mistrzostwo UV czy nawet powracającego i chcącego krótkiej drogi na szczyt Nevilla. 
A wy jakiego zakończenia się spodziewacie? Pamiętajcie że galę możecie obejrzeć  na żywo, na naszej stronie w zakładce LIVE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *