WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NOWI MISTRZOWIE WYŁONIENI PODCZAS SUMMERSLAM!

Gala SummerSlam 2018 już za nami, a emocje powoli opadają. Na początku zapraszam do przeczytania WYNIKÓW tej gali. Podczas największego PPV tego lata byliśmy świadkami na prawdę znakomitych walk. Ale o tym osobny materiał.  Dzisiejszej nocy zobaczyliśmy aż 4 zmiany mistrza. Przytoczę je tutaj:

  1. Seth Rollins – nowy mistrz Intercontinental
  2. Charlotte Flair – nowa mistrzyni kobiet SmackDown
  3. Ronda Rousey – nowa mistrzyni kobiet RAW
  4. Roman Reigns – nowy mistrz Universal

Jak widzicie do zmian posiadaczy pasów doszło 3 razy w czerwonym brandzie i raz w niebieskim. Blisko zdobycia tytułu byli również New Day, oraz Samoa Joe, którzy wygrali poprzez dyskwalifikację. Przed nami dwie tygodniówki, które zapowiadają się na prawdę bardzo ciekawie. Zachęcamy Was, abyście oglądali je na naszej stronie zupełnie za darmo w zakładce NA ŻYWO!

1 thought on “NOWI MISTRZOWIE WYŁONIENI PODCZAS SUMMERSLAM!

  1. Panowanie Reignsa będzie jeszcze nudniejsze niż Lesnara. Myślę, że Rousey za szybko dostała tak bardzo ważny pas w federacji. To mi się bardzo nie podoba. Chciałem zobaczyć Cash In Strowmana dzisiejszej nocy ale brakowało tej kropki nad i. Beznadziejny wybór na mistrzynie Charlotte. Becky była osobą ktora zaslugiwała najbardziej na ten pas. Niestety kto dochodzi po przerwie do WWE dostaje pas… Pytanie kiedy Dean Ambrose dostanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *