WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WWE TOP 10 #1 – NAJLEPSZE THEME SONGI ZAWODNIKÓW WEDŁUG WWE MUSIC!

Witam w dzisiejszym artykule, w którym rozpoczynamy serię artykułów TOP 10 WWE. Artykuły będą obejmowały różnorakie rzeczy z WWE. Proszę również Was – czytelników o podsyłanie propozycji i tego co chcielibyście zobaczyć w następnych artykułach.  Zaczniemy z luźnym tematem, a mianowicie top 10 theme songów zawodników według oficjalnego kanału WWE Music Ranking ten nie jest moją subiektywną opinią, a jedynie statystykami z wyżej wymienionego kanału. Zaczynamy więc z pierwszym theme songiem:

10. Baron Corbin – I Bring The Darkness 

Oficjalny theme song Barona Corbina, którego używa do dziś dzień. Na kanale WWE Music pojawił się 4 października 2017 roku i na dzień dzisiejszy osiągnął próg 3 851 351 wyświetleń.

9. Alexa Bliss – Spiteful

Kolejny używany do dziś theme song. Tym razem gwiazdy i byłej kobiecej mistrzyni RAW – Alexy Bliss. Aktualnie posiada 4 211 781 odsłon.

8. Samoa Joe – Destroyer

Przedraftowany do SmackDown Samoa swym genialnym theme songiem doprowadził do 4 417 776 wyświetleń. 

7. The Usos – Done With That

Cóż za emocje. Heelowi Usosi po raz pierwszy z tą piosenką i ciary na plecach. Jest czego słuchać. Piosenka posiada 4 531 697 kliknięć.

6. Aleister Black – Root of All Evil

Pierwszy i zarazem ostatni theme song gwiazdy NXT w tym zestawieniu. Aleister swym wynikiem ustanowił próg 4 878 729 wyświetleń.

5. Jinder Mahal – Sher

Na piątym miejscu uplasowała się piosenka byłego mistrza WWE – Jindera Mahala, która swoim charakterem osiągnęła 5 487 012 wejść.

4. Shane McMahon – Here Comes The Money

Legendarna piosenka z donejtów streamerów. Commisioner SmackDown może się pochwalić wynikiem 5 842 963 wyświetleń.

3. AJ Styles  – Phenomenal

Podium naszego zestawienia otwiera Fenomenalny AJ Styles z jego theme songiem, który osiągnął aż 10 239 695 kliknięć.

2. Bobby Roode – Glorious Domination

Srebrny medal w tym zestawieniu zdobywa Bobby Roode. Były zawodnik NXT wraz ze swoją piosenką ustanowił 15 069 216 wyświetleń

1.Shinsuke Nakamura – The Rising Sun 

Na pierwszym miejscu podium znajduje się Shinsuke Nakamura. Co prawda nie używa już tego theme songu, ale jego piosenka ma aż 18 milionów wejść więcej od poprzednika. Dokładny wynik to 33 076 113 wejść. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *