WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 22.08.18 – WYNIKI

Show otworzył The Miz ze swoją żoną Maryse. Powiedział, że chcę zmierzyć się z Danielem Bryanem jeszcze raz, po niesamowitej walce na SummerSlam. Na odpowiedź Daniela nie trzeba było długo czekać. Wszedł na arenę krzycząc „Coward” czyli tchórz. Maryse odpowiedziała, aby Bryan poszedł do domu na emeryturę. Tym razem na arenę wkrocyzła żona brodacza – Brie Bella. Zaatakowała Miza i Maryse i wykurzyła Ich z ringu. Daniel zapowiedział, że na Hell In A Cell zmierzy się z Mizem w starciu Mixed Tag Team w drużynie z Brie Bellą, Miz natomiast w drużynie z Maryse.

Randy Orton pokonał Jeffa Hardego przez dyskwalifikację i kopnięcie Low Blow przez Jeffa 

Po meczu Jeff poza ringiem obijał Ortona, krzesełkami oraz barykadami. Na koniec wrzucił go na stół i wykonał Swanton Bomb wysokiego ryzyka

Peyton Royce pokonała Naomi

Powitaliśmy Becky Lynch. Mówiła Ona o ataku na Charlotte. Mówiła również, że gdyby nie Ona, to Becky miałaby już ten tytuł, a Charlotte powinna zawdzięczać tę walkę tylko i wyłącznie jej.  Na arenie rozbrzmiała muzyka mistrzyni kobiet SmackDown. Zaczęła się bójka obu pań. Do akcji musiały wkroczyć pozostałe kobiety, aby rozdzielić dawne przyjaciółki.

Rusev & Lana pokonali Andrade „Cien” Almasa & Zelinę Vegę

AJ Styles odbył wywiad. Mówił On tam, że jeśli Samoa Joe jeszcze raz tknie jego rodziny, to ten zakończy jego karierę. Samoa zaatakował go wtedy swoim submissionem od tyłu i doprowadził AJ’a do nieprzytomności. Po skończonej akcji krzyknął do córki Stylesa „Wendy, twój tata smacznie śpi”.

The New Day (Xavier Woods & Kofi Kingston) pokonali The Bludgeon Brothers i stali się nowymi mistrzami Tag Team SmackDown

Odcinek SmackDown zakończyliśmy świętowaniem tej trójki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *