WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WWE TOP 10 #2 – NAJLEPSZE HEEL I FACE TURNY ROKU 2018!

Witam w kolejnym zestawieniu Top 10. Dzisiaj porozmawiamy o najlepszych heel i face turnach, które dotychczas miały miejsce w 2018 roku. Pamiętajmy, że ranking może w każdej chwili ulec zmianie. Zaczynajmy zatem omawianie:

10. Paige – face turn

Zaczęło się od powrotu Paige i stajni Absolution, która była oczywiście heelowa. Następnie wiadomość o tym, że Paige nie może walczyć w ringu i Angielka zostaje generalną menadżerką SmackDown. Przeszła wtedy face turn. Dopełnieniem tego był segment, w którym to zawodniczki Absolution, czyli Mandy Rose i Sonya Deville proszą ją o walkę o pas kobiet, ta jednak odmawia mówiąc, że nie są już drużyną i muszą na tę walkę zasłużyć.

9. Kane – face turn

Segment z Bryanem obijanym przez heelowych Bludgeon Brothers i powrót Kane’a. Zaatakował On braci maczuga, ratując tym samym Daniela. Obaj panowie przytulili się i stworzyli na nowo „Team Hell No”

8. Drew McIntyre – heel turn

Zawodnik po kontuzji i długiej nieobecności w NXT, debiutuje w głównym rosterze, przechodząc heel turn. Zadziało się to podczas segmentu Dolpha Zigglera z Titus Worldwide. Wtedy to Drew zaatakował Apollo i Titusa zza pleców stając się kompanem Zigglera i przechodząc heel turn.

 

7. Bayley – heel turn

Co prawda krótkotrwały heel, aczkolwiek bardzo skuteczny. Fani się wtedy bardzo cieszyli. Bayley atakująca Sashę przy chantach fanów… coś niesamowitego.

6. Rusev – face turn

Bardzo fajny i ciekawy face. Co prawda nie był to taki oczywisty turn, aczkolwiek fani zaczęli skandować „Rusev Day” do tego stopnia, że Ruseva można uznać spokojnie za face’a.

5. Roderick Strong – heel turn

Heel turn prosto z NXT. Mecz o pasy Tag Team pomiędzy Undisputed Erą, a Petem Dunnem i Roderickiem Strong. Gdy ten pierwszy miał już przypinać, Roderick zaatakował go, wykonał na Nim akcję kończącą i zakończył pojedynek, dostając opaskę i stając się członkiem The Undisputed Ery.

4. Becky Lynch – heel turn 

Najświeższy heel turn z podanej listy. Chyba każdy pamięta SummerSlam i atak rudowłosej na Charlotte. I ta nienawistna mina… Heel turn wykorzystany w 100%.

3. Bray Wyatt – face turn

Wrestlemania 34 i Battle Royal mężczyzn. W ringu zostaje Mojo Rawley, Matt Hardy i Baron Corbi. Nagle gasną światła i Bray Wyatt pojawia się w ringu. Z początku fani myśleli, że zaatakuje Matta, ten jednak pomógł mu w zwycięstwie. Po meczu panowie uściskali się. Bray tym samym przeszedł face turn.

2. Randy Orton – heel turn

Extreme Rules 2018 – powrót Vipera i atak na Jeffa Hardego. Zdecydowanie jedno z lepszych rozwiązań postaci Ortona przez WWE. Rywalizacja z Hardym to coś niesamowitego, a Orton w postaci heelowej tylko to dopełnia.

1. Shinsuke Nakamura – heel turn

Chyba każdy to zapamięta. Mecz o pas WWE na Wrestlemanii 34 i kopnięcie Low Blow AJ Stylesa przez Nakamurę. Następnie obijanie go. Zmieniona muzyka wejściowa również nadała Japończykowi klimatu typowego heela.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *