WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WWE TOP 10 #3 – NAJLEPSZE POWROTY ROKU 2018!

Witam państwa serdecznie w ten słoneczny weekend. Porozmawiamy dziś o najlepszych powrotach w WWE w roku 2018. Co prawda rok jeszcze się nie skończył, ale do tej pory powrotów było dość dużo i lista na pewno się jeszcze powiększy. Najprawdopodobniej powstanie druga część zestawienia. Jeszcze przed tym ostrzegę, że znajdą się tu również powroty jednorazowe. Przejdźmy do miejsca 10:

10. James Ellsworth 

Mecz Carmelli z Asuką o pas kobiet SmackDown podczas MiTB. Nagle na arenę wchodzi postać w masce i stroju Asuki. Japonka zdekoncentrowana patrzy się na dziwną postać. Ta zdejmuję maskę i ku zdziwieniu wszystkich jest to James Ellsworth, którego nie widzieliśmy już dość długo w WWE TV. Asuka przegrywa walkę, a James świętuje wraz z Carmellą.

9. Vickie Guerrero

Chyba każdy pamięta kobiece Royal Rumble i głośne „EXCUSE ME”. Dokładnie tak, Vickie powróciła. Co prawda był to jednorazowy występ, a zawodniczka nic prócz ciągłych krzyków „EXCUSE ME” do walki nie wniosła, ale nawet takie małe rzeczy czasami bardzo cieszą.

8. Drew McIntyre

Osoba z NXT wraca do WWE. Dokładnie tak, pamiętamy jak Drew powrócił, aby stanąć u boku Dolpha Zigglera. Coś niesamowitego.

7. Samoa Joe

Ależ emocje. Po wygłoszonym promo Romana Reignsa i buczeniu fanów taki powrót. Joe powraca po kontuzji przy głośnych czantach „Joe, Joe, Joe”. Coś niesamowitego. Chyba wszyscy cieszyli się z tego powrotu.

6. Chris Jericho

Segment na 25 – lecie RAW. Jericho gra piosenkę Eliasowi, po czym umieszcza go na swojej znanej liście. Szkoda, że był to jednorazowy występ.

5. Jeff Hardy

W ringu stoją zawodnicy Miztourage i The Miz, a na przeciwko Ich Seth Rollins i Finn Balor. Miał się wtedy odbyć pojedynek handicap – 3 vs 2, lecz w ostatniej chwili do walki powrócił Jeff Hardy, Dokładnie tak, Enigma po swojej kontuzji stanął u boku Rollinsa i Balora pokonując drużynę Miza.

4. Big Cass

Tuż po Wrestlemanii 34 Big Cass powraca, aby skonfrontować się z Danielem Bryanem. Nie był to jakiś huczny powrót, ale zważywszy na to, że nie widzieliśmy go ponad rok, warto umieścić go tutaj. Co prawda nie zobaczymy go już w WWE, ale powrót zawsze umieścić warto.

 

3. Stone Cold

Kolejna osoba z 25 – lecia RAW. Gdy cała rodzina McMahonów stoi w ringu, na arenę wkracza Steve Austin. Wita się z członkami rodziny Vince’a, otwiera puszkę piwa , po czym wykonuję „Stunner” Shane’owi, oraz prezesowi Vince’owi. Cóż za emocje.

2. Rey Mysterio

Tutaj zaliczymy 2 pojedyncze występy. Pierwszy podczas Royal Rumble matchu, a drugi podczas The Greatest Royal Rumble. Zarówno w 1 jak i 2 emocje sięgały zenitu. Pamiętam jak krzuyczałem, kiedy Rey wszedł do Royal Rumble matchu.

1. Dean Ambrose

Najświeższy i najbardziej huczny powrót z naszej listy. Lunatyk, który przez kontuzję musiał pauzować powraca do WWE. Segment podczas RAW, kiedy to Rollins ogłosił, że podczas SummerSlam będzie miał w narożniku lunatyka. Niesamowite wydarzenie.

 

1 thought on “WWE TOP 10 #3 – NAJLEPSZE POWROTY ROKU 2018!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *