WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ZNAMY LOKALIZACJĘ SUMMERSLAM 2019!

27 sierpnia 2018r. serwis ET Canada poinformował nas o tym wydarzeniu.

WWE wnosi jeden ze swoich rocznych wydarzeń do Toronto w przyszłym roku.

W poniedziałek profesjonalna organizacja zapaśnicza ogłosiła wyłącznie z ET Canada, że ​​Toronto będzie gospodarzem tygodnia SummerSlam w 2019r.

Ekskluzywne: @wwe and @wweRomanReigns przynoszą największą imprezę lata do Toronto z #SummerSlam tygodniem nadchodzącym w sierpniu 2019 https://etcanada.com/news/361305/toronto-announced-as-host-of-2019-wwe-summerslam/

Wydarzenie, które odbędzie się w ciągu czterech kolejnych nocy w Scotiabank Arena w sierpniu, będzie zawierać „SummerSlam”, „Monday Night Raw”, „SmackDown LIVE” i „NXT TakeOver”.

Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że przywieźliśmy największe galę WWE do Toronto „- powiedział John Saboor, wiceprezes wykonawczy WWE, specjalne wydarzenia. „Z niecierpliwością czekamy na współpracę z naszymi partnerami w Tourism Toronto i Maple Leaf Sports & Entertainment, aby stworzyć plan, który z zadowoleniem przyjmuje naszą globalną bazę fanów do wielkiego miasta Toronto.”

WWE będzie także gospodarzem szeregu działań w mieście, w tym interaktywnego festiwalu fanów SummerSlam Axxess w Metro Toronto Convention Center.

Terminy serii tygodnia SummerSlam:

  • Sobota, 10 sierpnia – „NXT TakeOver”
  • Niedziela, 11 sierpnia – „SummerSlam”
  • Poniedziałek, 12 sierpnia – „Monday Night Raw”
  • Wtorek, 13 sierpnia – „SmackDown LIVE”

SummerSlam odbywa się corocznie od 1988 roku, a Toronto grało go wcześniej w 2004r. Brooklyn w Nowym Jorku był gospodarzem tego wydarzenia przez ostatnie cztery lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *