WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

205 LIVE 04.09.2018 – WYNIKI

Galę 205 Live rozpoczęliśmy walką Gran Metalika z Tonym Nese. Tuż przed walką, na backstage’u Buddy Murphy wypowiedział się na temat swojej walki z Cedriciem Alexandrem na Super Show-Down. Stwierdził, że to była jedna z łatwiejszych decyzji dla zarządu. Ponadto powiedział, iż to on zostanie nowym Cruiserweight Championem.

One on One Match: Gran Metalik pokonał Tonego Nese’a

Po walce przenosimy się na backstage. Widzimy w nim Drake’a Mavericka, który mówi jednemu z sędziów, aby miał oko na Cedrica i Gulaka. Do GM podchodzi Mustafa Ali, który żartuje sobie z jego stroju, w którym wystąpił na ostatniej gali Monday Night RAW wraz z AoP. Drake mówi, że to nie jego sprawa, co robi w poniedziałkowe wieczory. Ali chce walki z Itamim, lecz otrzymał negatywną odpowiedź.

Przed następną walką usłyszeliśmy muzykę Rio Rusha, który zasiadł przy stole komentatorskim.

One on One Match: Noam Dar pokonał Bryana Kelliego

Na ringu widzimy obecnego Cruiserweight Championa – Cedrica Alexandra. Powiedział on, aby Gulak wyszedł na ring, bo chce on zakończyć to, co zaczęli w tamtym tygodniu. Na rampę nieoczekiwanie wyszedł TJP. Chce on zawalczyć z obecnym mistrzem i wbiegł do ringu. Nagle słyszymy muzykę Generalnego Managera, który mówi, że jest jedyną osobą, która może ustalić walkę i zaakceptował pojedynek TJP vs Cedric Alexander.

One on One Match: Cedric Alexander pokonał TJP

Po walce na renie pojawił się Drew Gulak. Pogratulował Cedricowi i zaakceptował jego wyzwanie. Gdy zmierzał do ringu, Alexander został zaatakowany przec Gallaghera, lecz mistrz nie miał z nim problemu. Do ringu wszedł Gulak i użył swojej dźwigni – Gu-Lock.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *