WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 04.09.2018 – WYNIKI

Show rozpoczęliśmy od powitania Brie Belli i Daniela Bryana. Zobaczyliśmy film, w którym to Miz i Maryse zapraszają do ringu Bryana i Brie. Wszystko byłoby ok, ale zapraszali do niego przed rozpoczęciem odcinka, czyli gdy na trybunach nikogo nie było. Daniel odniósł się do tego i nazwał Miza i Maryse tchórzami. Tym razem to Brie Bella krzyknęła, aby Miz i Maryse przybyli do ringu. Na wyzwanie odpowiedział Andrade Almas. Powiedział, że chce zakończyć, co rozpoczął.

One on One Match: Daniel Bryan pokonał Andrade Cien Almasa

Po meczu Bryan i Brie atakowali Andrade i Zelinę, odpłacając się za atak sprzed tygodnia

Została nam wyświetlona mistrzyni kobiet SmackDown oraz Becky Lynch. Charlotte zaczęła mówić, czy Becky chce zasłużony mecz o pas. Becky odpowiedziała, że nie chce i sama sobie go weźmie. Charlotte zapowiedziała więc, że na HiAC będzie bronić swojego tytułu przeciwko właśnie Becky.

One on One Match: Naomi pokonała Peyton Royce

Po walce Naomi została zaatakowana przez IIconics Duo. W odsieczy przybiegła Asuka i poradziła sobie z rywalkami.

Odbył się segment z udziałem Samoa Joe. Przemawiał On do rodziny Stylesa. Nagle na monitorze pojawił się sam AJ. Powiedział, aby Joe odwalił się od jego rodziny. Następnie wszedł na arenę i zaczął atakować Samoa Joe. Sędziowie musieli interweniować, żeby zatrzymać Stylesa.

Triple Threat Tag Team Match: Rusev Day pokonali The Usos i SAnitY

Powitaliśmy The Miza i Maryse. Mówili Oni o tym jak pokonają Bryana i Brie na HiAC. Nagle usłyszeliśmy muzykę R-Trutha, który wraz z Carmellą zmierzali w stronę ringu.

One on One Match: R-Truth pokonał The Miza

Po meczu Miz został błyskawicznie zaatakowany przez Daniela Bryana. To samo stało się z Maryse. Gdy Bryan i Brie mieli ostatecznie wykończyć parę Miza i Maryse, zza pleców zostali zaatakowani przez Andrade Almasa i Zelinę Vegę. Odpowiedzieli oni jednak dźwignią na ręce i widokiem świętującego Daniela Bryana i Brie Belli zakończyliśmy dzisiejsze SmackDown Live.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *