WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE LIST OF WRESTLEONE 09.09.18r.

Witam w kolejnej odsłonie naszego artykułu. Ubiegły tydzień był dość bogaty w różnego rodzaju wydarzenia więc lista jest całkiem konkretna. Bez przedłużania zapraszam was do dzisiejszej listy.

10. Velveteen Dream (0)

Bardzo ważne zwycięstwo, które może umożliwić temu młodemu zawodnikowi walkę o tytuł NXT. Nie oszukujmy się, ale pokonanie Gargano nie zdarza się każdemu, a to pokazuje, że WWE ma plany co do tego zawodnika.

9. Kassius Ohno (0)

Kolejny zawodnik z NXT i moim zdaniem również z ważnym zwycięstwem. Mimo, że przeciwnik nie był bardzo wymagający, to jest to niewielki krok w przód. Może to wreszcie jest przełom, kiedy powróci dawny Chris Hero i skończy się jego podkładanie innym zawodnikom i osiągnie coś w WWE.

8. The Miz (-4)

The Miz nie zaprezentował się jakoś tragicznie, ale moim zdaniem zabrakło takiego Miza, jakiego widzieliśmy 2, albo 3 tygodnie temu. Mam nadzieję, że zmieni się to już na najbliższym SD Live i ten ponownie pokaże na co go stać.

7. R-Truth (0)

Ten zabawny wrestler otrzymuje dziś #7 pozycję dzięki wygranej z The Mizem. Nie zmieni to raczej jego pozycji w rosterze, ale jest ono ważne. Uważam tak mimo pomocy ze strony Bryana, bo walka była naprawdę dobra, szczególnie jak na tygodniówkę.

6. Daniel Bryan (-2) & Andrade „Cien” Almas (0)

Postanowiłem zestawić ich razem, a to z powodu bardzo dobrej walki, oraz ponieważ uważam, że pominięcie Andrade tydzień temu było małym błędem, mimo również dobrego starcia mixed tag team. Tym razem również się nie zawiedliśmy i byliśmy świadkami jednej z najlepszych walk poprzedniego tygodnia. Dodatkowo Daniel wraz z Brie rozprawili się z Andrade i Zeliną, pokazując że nie obawiają się także ich.

5. Rusev Day (0)

Moje prośby zostały spełnione. Nareszcie ktoś pomyślał, że w dywizji TT potrzeba odświeżenia i wygrana Rusev Day na pewno taki powiew przyniosło. Mam nadzieję, że pokonają oni The Bar i New Day zostając nowymi championami. Uważam, że przyniosło by to więcej pożytku niż szkody.

4. Shawn Michaels & The Undertaker (0)

Naprawdę dobre promo obu zawodników. Wiele mówi się, że jest to początek ich story, które miałoby się zakończyć na Wrestlemanii 35, gdzie Umarlak zakończyłby karierę przegrywając z Shawnem Michaelsem. Nie miałbym nic przeciwko temu, jeżeli podczas WM 34 odbyło by się normalne starcie pomiędzy Deadmanem, a Ceną. Tak się nie stało i wolałbym, aby to John zakończył karierę Undertakera, ponieważ mogą stworzyć dobre story i ciekawą walkę mimo wieku Umarlaka. Nie uważam, że nie byłoby tak w przypadku HBK’a, ale czekałem bardzo długo na story i walkę Ceny z Undertakerem, a Shawn miał już 2-krotnie tą „przyjemność”. Dlatego mam nadzieję, że federacja zdecyduje się właśnie na lidera Cenation niż najlepszego przyjaciela HHH’a.

3. Samoa Joe & AJ Styles (-2)

Nudzi wam się story tych zawodników? Ja nie odczuwam nudy, podczas oglądania ich kolejnych potyczek, a wręcz przeciwnie; czekam na więcej. Po tak wielu spięciach pomiędzy nimi liczę na genialne starcie na Super Show-Down. Ich spadek na liście nie jest spowodowany słabym brawlem, ale wysoką konkurencją, którą są…

2. The Shield, Braun Strowman & The Show

Taka pozycja, a nie inna nie powinna nikogo zdziwić. Braun Strowman pokonał Balora, demolując go. The Show wygrali pasy RAW TT. The Shield chyba nie trzeba tłumaczyć. Wszystko złożyło się na #2 pozycję wszystkich 6 zawodników. Czy słusznie wypowiedzcie się w komentarzach.

1. Roster RAW 

Największa niespodzianka i kontrowersja dzisiejszej listy. Nie zdarzyło się bowiem, żeby pozycję zajął cały roster. Tak, dokonało tego całe RAW, niespodziewanie atakując The Shield i pomagając ich oponentom. Pokazuje to jak wielka rywalizacja wywiązała się pomiędzy nimi i że to już całe zaplecze jest zamieszane w te story. Pytanie czy było to jednorazowe, czy wszyscy polują na The Shield?

W porównaniu do ostatniej listy odpadli:

The New Day (#10), Bobby Lashley (#8), The Revival (#7), The Bar (#6) i Kevin Owens (#2).

Ranking miesiąca:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. The Shield, The Show&Strowman 9 pkt 9 pkt
2. Joe&Styles 8 pkt 8 pkt
3. Michaels&Taker 7 pkt 7 pkt
4. Rusev Day 6 pkt 6 pkt
5. Bryan&Almas 5 pkt 5 pkt
6. R-Truth 4 pkt 4 pkt
7. The Miz 3 pkt 3 pkt
8. Kassius Ohno  2 pkt 2 pkt
9. Velveteen Dream 1 pkt 1 pkt

Dzisiejsza pierwsza pozycja daje pkt jedynie w wojnie brandów, ponieważ nie jestem w stanie wypunktować każdego zawodnika, a poza tym jest to trochę bez sensu. Punkty z proma HBK’a i Deadmana postanowiłem dodać do RAW, ponieważ to tam odbył się segment, a szkoda marnować pkt i ich nie dawać.

Wojna brandów:

Msc. Brand Dziś Ogólna
1. SD Live 26 pkt 26 pkt
2. RAW 26 pkt 26 pkt
3. NXT 3 pkt 3 pkt

SD Live remisuje z RAW i zapowiada się ciekawa „kampania wrześniowa” co chodzi o brandy. NXT daleko w tyle z zaledwie 3 pkt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *