WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 10.09.2018 WYNIKI

Raw rozpoczęliśmy widokiem wchodzących do otoczonego przez wszystkich zawodników czerwonej tygodniówki ringu, Braun’a Strowman’a, Dolph’a Ziggler’a i Drew McIntyre’a. Krótko przypomnieli nam o tym, co się stało tydzień temu z The Shield. Zostali łagodnie mówiąc, unicestwieni. Na telebimie zostały pokazane powtórki z ostatnich odcinków Raw. Wtedy właśnie na arenie rozbrzmiała muzyka Reings’a, Rollins’a i Ambrose’a, którzy tradycyjnie pojawili się pomiędzy fanami. Rozpoczął się brawl. Shield przeważało i kiedy mieli chwilę czasu wyciągnęli kendo stick’i, a następnie zaczęli okładać nimi rywali. Dali tym jasny przekaz Strowman’owi, Ziggler’owi oraz McIntyre’owi.

Przenosimy się na backstage, gdzie trwa kłótnia, pomiędzy The Shield i ochroniarzami. Do akcji wkroczył generalny menedżer Raw, który nakazał zawodnikom opuszczenie budynku.

Niki Bella pokonała Ruby Riott.

Authors of Pain wygrali z lokalnymi Ronnie’m Ace’m i Nathan’em Bradley’em.

Do ringu z zamiarem wygłoszenia proma wchodzi Triple H. Wypowiedział się on oczywiście na temat swojej walki Last Time Ever na Australian Super Show Down z The Undertaker’em. Powiedział, że posiada respekt przed Taker’em, a następnie pokazał na telebimie statystykę głosowań, kto w tej walce wygra. The Phenom zdecydowanie ją wygrał posiadając 81% procent głosów, przy tylko 19% Hunter’a. Potem ogłosił, że nie interesuje go opinia, ani jego przeciwnika, ani Shawn’a Michaels’a, bo on bardzo dobrze wie, że zwycięży tę walkę. Następnie stwierdził, iż stracił uznanie nie tylko HBK’a , ale nawet też swoje. Po tym, wypowiedział tradycyjne dla Taker’a słowa-I will put you down.

https://www.youtube.com/watch?v=M-e9ZqzuIcc

W swoim rewanżu B-Team przegrało walkę o tytuły Tag-Team Raw z Dolph’em Ziggler’em oraz Drew McIntyre’m.

https://www.youtube.com/watch?v=k81jpK9mGL0

Od razu po tym Seth Rollins i Dean Ambrose zaatakowali zwycięzców pojedynku.Na chwilę przenosimy się na backstage, gdzie Baron Corbin kłóci się z Seth’em oraz Dean’em, że The Shield miało nie ingerować w tym tygodniu na Raw. Ci natomiast odpowiedzieli, że ich jest dwójka, więc to nie jest The Shield. Zagrozili nawet Corbin’owi, że to on zsotanie za niedługo zaaresztowany i na tym skończył się tam segment.

Kevin Owens znokautował Tyler’a Breeze’a, po czym domagał się starcia z Bobby’m Lashleye’m, które się jednak nie odbyło.

Bobby Roode & Chad Gable wygrali z The Ascension

Na telebimie ukazuje się obraz z szatni w której Baron Corbin ustanawia, że za tydzień odbędzie się walka o pasy Tag-Team Raw pomiędzy Dolph’em Ziggler’em & Drew McIntyre’m, a Dean’em Ambrose’m & Seth’em Rollins’em.

Ronda Rousey & Natalya pokonały Alexę Bliss & Mickie James.

Podczas gdy Elias grał swój koncert rozbrzmiała muzyka… Mick’a Foley’a! Ten pochwalił Elias’a za jego grę. Ten natomiast był dla niego bardzo nieprzyjaźnie nastawiony, gdyż wypomniał mu, jego pamiętną porażkę z The Undertaker’em itp. Ten ze wściekłości krzykiem i szybko ogłosił, że on będzie sędzią specjalnym walki Roman Reings vs Braun Strowman o tytuł Universal! Po tej szokującej wiadomości Foley opuścił arenę.

Co chwilę na telebimie widzieliśmy wściekłego Strowman’a poszukującego Reings’a.

Finn Balor wygrał z Elias’em.

Do ringu wszedł rozwścieczony Braun, który chce, by Reings stanął z nim twarzą w twarz w kwadratowym pierścieniu. Na arenie rozbrzmiewa jego muzyka, lecz on nie zjawia się. Nagle Roman zaatakował go, ale został powstrzymany. Braun rozłożył stół komentatorski, wszedł na niego z Reings’em, jednakże on skonrował i wykonał Samoan Drop Strowman’em na stage.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *