WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ROMAN REIGNS VS. BRAUN STROWMAN – MOŻLIWE ZAKOŃCZENIA!

Od Hell in a Cell dzieli nas już tylko ponad 1 dzień. W ciągu prawie tego ostatniego dnia, przed największą walką wieczoru, przedstawię wam do rozważenia kilka możliwych zakończeń walki o mistrzostwo Universal. W tym starciu zmierzą się dwaj zawodnicy mający za sobą bardzo długą rywalizację, czyli Roman Reigns i Braun Strowman.

1. Roman Reigns prawdopodobnie będzie dłuższym posiadaczem mistrzostwa Universal.

Znalezione obrazy dla zapytania Roman Reigns

Roman zdobył mistrzostwo Universal w zeszłym miesiącu, a jeśli tak szybko straci tytuł Universal, to jego tytułowe rządy stracą na znaczeniu. Reigns powinien utrzymać mistrzostwo Universal przez kilka miesięcy. Szanse na to, że Strowman wygra swój mecz na Hell in a Cell, są bardzo niewielkie, ponieważ jeśli WWE chciała, aby Strowman zdobył mistrzostwo Universal, to mogłoby już się to zdarzyć na SummerSlam.

2. Pomoc ze strony sędziego specjalnego Micka Foleya.

Znalezione obrazy dla zapytania mick foley hell in a cell

Jak pamiętamy, w tym roku mamy 20-lecie, gdy Mick odbył starcie na Hell in a Cell, w 1998r. odbyła się walka Micka Foleya z The Undertakerem. Mick uczci to 20-lecie będąc sędzią specjalnym tego starcia.

3. Możliwe jest, że rywalizacja tych dwóch zawodników będzie trwała kilka miesięcy.

Strowman and Reigns

W 2017r. rywalizacja Romana Reignsa i Brauna Strowmana stała się nagrodą „The Feud of the Year”. Może się to  również zdarzyć w tym roku, a aby tak się stało, WWE musi rozciągnąć rywalizację o kilka miesięcy. Strowman i Reigns mogą kontynuować rywalizację do tegorocznego Survivor Series, w którym Strowman może zdobyć mistrzostwo Universal. Ci dwaj zapaśnicy są najlepszymi gwiazdami Raw i mogą wygenerować ogromny zysk dla WWE.

4. The Shield go powstrzyma.

The Shield

Po SummerSlam, gdy Strowman i Reigns stanęli naprzeciw siebie, The Shield przybyli, aby pomóc swojemu ”bratu”. Na poprzednim Raw, Strowman i szatnia WWE zaatakowali The Shield, ale może tak nie być na Hell in a Cell. Dolph Ziggler i Drew McIntyre pomagają także Strowmanowi, a na Hell in a Cell może się to powtórzyć. Jednak tym razem The Shield może powstrzymać Strowmana, Zigglera i McIntyre’a przed karaniem Reignsa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *