WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

HELL IN A CELL 2018 – TYPY REDAKCJI I LINK DO TRANSMISJI NA ŻYWO!

  • Są to tylko typy redakcji i nie każdy musi się z nimi zgadzać!

Na wstępie przypominamy, że Hell In A Cell będziecie mogli obejrzeć NA ŻYWO na naszej stronie w zakładce z transmisjami! Start kick – offu już o godzinie 0:00, natomiast gala główna rozpocznie się o 1:00

KICK – OFF:

WWE SmackDown Tag Team Championship

The New Day (c) vs Rusev Day (Rusev & Aiden English)

Bartek: Wreszcie coś dzieje się z Rusev Day. Najwidoczniej WWE zrozumiało, że nie warto dawać feudu między Rusevem i Englishem, pchając Ich do jobberki. Niestety nie wygrają Oni meczu. New Day jest mistrzami za krótko, w dodatku robią dobre show. Jakby tego było mało, New Day a Super ShowDown ma mecz przeciwko The Bar, w którym bronią te pasy.

Kacper: Sądzę, że walka będzie dosyć krótka jednak nie zabraknie w niej emocji a pasy zgarnie Rusev Day

Paweł: Po długich momentach oczekiwania, w końcu dostali swoją szansę na zdobycie pasa Tag Team SmackDown. Jeszcze kilka tygodni temu byli bliscy rozpadu, a teraz są pretendentami do tytułu. Uważam, że są na fali i zdetronizują New Day i nastanie Rusev Day!

Sebastian: New Day są dla mnie zdecydowanymi faworytami jeśli chodzi o to jakie obie drużyny mają papiery, lecz Rusev Day mają mieć w przyszłości jakieś story pomiędzy sobą co może być przeciągnięte nawet do samej WrestleManii. To prowadzi mnie do przekonania, że New Day stracą pasy na rzecz Ruseva i Aidena tylko po to by nie spychać tej dwójki w cień i przeskoczyć jakiś odcinek czasu aby rywalizacja Bułgara i English’a nie stała się monotonna jak na przykład Bayley z Sashą Banks.

Alex: Moje oczekiwania na tą walkę nie są bardzo duże, aczkolwiek oczekuje przynajmniej tego co dostaliśmy od Rusev Day na ostatnim SmackDown Live, walka prezentowała się bardzo dobrze, niemniej jednak chciałbym aby to New Day zatrzymało pasy, gdyż wole Ruseva jako solowego zawodnika, jeżeli natomiast zwyciężą, też nie będę zły.

Bartek: The New Day

Kacper: Rusev Day

Paweł: Rusev Day

Sebastian: Rusev Day

Alex: The New Day

GALA GŁÓWNA:

One on One RAW Women’s Championship

Ronda Rousey (c) vs Alexa Bliss

Bartek: Kolejne starcie tych pań. Według mnie wynik pojedynku jest oczywisty, Ronda broni. Nie mam pojęcia kiedy WWE zabierze pas Rousey, ale coś mi podpowiada, że będzie to dopiero na Wrestlemanii 35.

Kacper: Słaba rywalizacja, a od tych zawodniczek nie wymagam nic, ponieważ na SummerSlam udowodnili że póki co dywizja kobiet RAW umarła. Ronda wygra.

Paweł: Dywizja kobiet na RAW powoli umiera. Wszystko przez nudną Rondę Rousey i jej sztuczne hype’owanie przez federacje. Powrót pasa do Alexy mógłby być najlepszy dla kobiet z RAW i tak właśnie stawiam.

Sebastian: Tutaj nie ma o czym za bardzo mówić. Alexa zostanie zniszczona i zmieciona przez rywalkę i oby ta rywalizacja się już zakończyła. Shayna, proszę cię, uratuj te kobiety na RAW, bo tylko ty możesz zabrać jej ten pas.

Alex: Nie śledzę na bieżąco kobiet, aczkolwiek mój typ leci na Alexe Bliss, według mnie Ronda nie zasłużyła na mistrzostwo ani troszeczkę, jest po prostu wcześniakiem. To, że ma wielką promocję bo przyszła z UFC wcale jej nie usprawiedliwia według mnie. Powinna ciężko trenować jak inne kobiety w rosterze i dopiero próbować zabrać się za główne mistrzostwo. Jest wiele innych kobiet, które na nie zasługują.

Bartek: Ronda Rousey

Kacper: Ronda Rousey

Paweł: Alexa Bliss

Sebastian: Ronda Rousey

Alex: Alexa Bliss

One on One Hell In A Cell Match

Jeff Hardy vs Randy Orton

Bartek: Pojedynek w klatce dwóch uzdolnionych zawodników, wisienka na torcie. Nie wiem tylko, czemu nie ma tu mistrzostwa U.S. Postawię tu na Ortona, z racji jego przyszłego feudu z Nakamurą. Czuję, że ta walka może skraść show.

Kacper: Ciężko wytypować zwycięzce, obaj prowadzą ciekawą rywalizacje, jednak w głowie mam dwie rzeczy. 1) Jeżeli słowa Hardy’ego z wywiadu dla Mirror Sport się potwierdzą to wygra Orton po słabej walce. 2) Słowa Jeffa to tylko przykrywka, a podczas walki dojdzie do ekstremalnego momentu przez który wyjdzie zwycięsko Jeff. Ostatecznie stawiam na Jeffa.

Paweł: Obydwaj zawodnicy zaczęli rywalizacje z wysokiego C. Stypulacja Hell in a Cell może okazać się strzałem w 10 dla Jeffa, który nie przepuści okazji wykonania ekstremalnego skoku. Możliwa jest również interwencja obecnego US Championa Nakamury. Jeff dawno nie wygrał na gali PPV, więc stawiam na niego.

Sebastian: Jeffa już od dawna czeka przerwa, więc teraz jest na nią idealny moment. Orton poszedłby na pas US, a Jeff na przykład powróciłby przed WrestleManią aby wyrównać rachunki. Orton jako heel wygląda dobrze i WWE da mu zwycięstwo prawie na pewno.

Alex: Drugi i zarazem ostatni Hell In A Cell match tego wieczoru, spodziewam się na prawdę wszystkiego. Jeszcze niedawno powiedziałbym, że walka poza klatką nie będzie miała miejsca, ale po tym jak Jeff Hardy udzielił wywiadu dla pewnej strony o tematyce Wrestlingowej wszystko nabrało sensu, powiedział on, że chce, abyśmy zapamiętali moment w którym będzie on uczestniczył, który jest związany ze stalową konstrukcją. Po tych słowach jestem w stanie rzec, że Jeff może posunąć się do najgorszego, czyli skoku z klatki prosto na Ortona, nie powiem obawiam się o jego zdrowie gdyż jest to mój ulubiony zawodnik począwszy od 2006/7 roku, także liczę na dobry pojedynek no i oczywiście wygraną Jeffa Hardy’ego.

Bartek: Randy Orton

Kacper: Jeff Hardy

Paweł: Jeff Hardy

Sebastian: Randy Orton

Alex: Jeff Hardy

One on One SmackDown Women’s Championship

Charlotte (c) vs Becky Lynch

Bartek: Nie lubię dywizji kobiet na SmackDown. Stawiam aczkolwiek na zwycięstwo Charlotte. Niestety, ale tak mi się po prostu wydaję. Co do Becky to Ona po prostu zasługuje na ten pas i kiedyś go w końcu zdobyć musi.

Kacper: Ich krótka rywalizacja jest bardzo ciekawa, a sama walka pewnie też będzie niczego sobie, obie zawodniczki mają ogromne umiejętności, które mogą dać nam bardzo dobrą walkę. W tej walce stawiam na Becky.

Paweł: Zdobycie pasa przez Flair na SummerSlam, otworzyło Becky drogę do pozostania heelem. Jej postać jest skrajnie face’owa, więc dziwnie ogląda się ją w innej roli. Jedno trzeba przyznać – należy jej się pas mistrzowski kobiet SmackDown i uważam, że jest to odpowiedni moment na zdobycie go.

Sebastian: Tutaj mamy początek pogrzebu Irlandki. Można się ze mną zgodzić lub nie, ale dla mnie Becky przegra koncertowo całą rywalizację służąc tylko do podbudowy Charlotte na Rondę. Może jako heel podoba się większej rzeszy fanów, ale według mnie nie wyjdzie jej to na dobre i obym się mylił. Stawiam oczywiście na Charlotte.

Alex: Zanim zacznę się wypowiadać na temat tej walki muszę jednak podsumować to jak potoczyła się postać heelowej Becky Lynch – No własnie problem w tym, że się nie potoczyła. Z wielkiego pomysłu po bagno, kompletnie nie umieli jej wykorzystać jako Heel a miała naprawdę wielki potencjał. Sam liczyłem na to, że to wypali, niestety, dla niektórych może to być super świetne, ale dla Mnie? Dla Mnie każde słowo wypowiedziane przez Becky nie powinno być oklaskiwane. Przechodząc do walki tak czy siak stawiam na Becky, gdyż bardzo ją lubię jako wrestlerkę i wiem, że obydwie są w stanie wykręcić dobry pojedynek.

Bartek: Charlotte

Kacper: Becky Lynch

Paweł: Becky Lynch

Sebastian: Charlotte

Alex: Becky Lynch

Mixed Tag Team Match

Daniel Bryan & Brie Bella vs The Miz & Maryse

Bartek: Doczekaliśmy się wymarzonego powrotu sióstr Bella i na SmackDown powędrowała Brie. Wraz ze swoim mężem połączą siły stawiając czoła Mizowi i Maryse. Co prawda wynik mógłby być przewidywalny, z racji powrotu Belli do ringu, ale postawię tym razem na The Miza i żonę Maryse. No sorki, ale nic jeszcze razem szczególnego nie pokazali, a do tego dostają manto na tygodniówkach, a wszyscy wiemy jak się to kończy.

Kacper: Rywalizacja Daniela Bryana i The Miza jest świetna a obaj zawodnicy dają nam ciekawe walki m.in. na SummerSlam kiedy to dali nam świetny pojedynek trwający ponad 20 minut, a do tego dodane ich partnerki, które też mają między sobą na pieńku. Ostatecznie stawiam na face’ów.

Paweł: Nadchodzi drugi sezon Mixed Match Challange, więc trzeba go wypromować. Cieszyć może fakt, że zobaczymy powoli powracające do ringu zawodniczki. Na SummerSlam The Miz pokonał Bryana, przez co uważam, że to starcie wygra Daniel. Walka może okazać się na prawdę dobra, gdyż zarówno męski jak i damski duet potrafią wykręcić dobrą walkę.

Sebastian: W tym przypadku zrobię coś za co większość wyśle mi wizytówki do psychiatry, a mianowicie stawiam na Maryse i Mike’a Mizanin. Popatrzcie, że oni przegrywają prawie każde starcie, Miz jest niszczony jak i jego małżonka, a WWE prawie zawsze stawia na przegrywających brawle. Może jakiś podstęp, może Almas, ale nie widzę wygrywającego Daniela i Brie.

Alex: O tej walce także nie mam zamiaru pisać dużo, feud jest prowadzony bardzo opornie, Daniel Bryan według mnie nie prezentuje się już tak dobrze jak przed 4/5 laty, ale to tylko i wyłącznie Moja subiektywna opinia, liczę na The Miza i Maryse jednak pewne jest to, że Daniel Bryan i Brie Bella wyjdą jako zwycięzcy.

Bartek: The Miz & Maryse

Kacper: Daniel Bryan & Brie Bella

Paweł: Daniel Bryan & Brie Bella

Sebastian: The Miz & Maryse

Alex: Daniel Bryan & Brie Bella

WWE RAW Tag Team Championship

Drew McIntyre & Dolph Ziggler (c) vs Dean Ambrose & Seth Rollins

Bartek: Pojedynek wzięty znikąd. Krótka odpowiedź. Rollins i Ambrose zgarnął pasy, aby Shield byli mistrzami. Dodatkowo Seth będzie double championem, za co zdobędzie uwielbienie fanów.

Kacper: Rywalizacja między nimi jest imponująca a ta walka ma wielki potencjał zważywszy na to, że ostatnie walki Rollinsa i Zigglera ratowały wiele gal, a jeszcze dodani do niej zostali Ambrose i Drew. Sądzę, że walka będzie dobra, a The Shield zostaną nowymi mistrzami Tag Team RAW.

Paweł: Jeśli chodzi o pasy Tag Team RAW to zaszła gigantyczna poprawa, jeśli chodzi o zestawienie zawodników w walce. Na poprzednim PPV oglądaliśmy The B Team i Revival, a teraz będą to zawodnicy z samego szczytu. Osobiście nie podoba mi się kolejny powrót The Shield i nie chciałbym, aby znowu dominowali na RAW. Stawiam na wygraną Show Off po naprawdę dobrym starciu.

Sebastian: Wracamy tutaj do okresu dominacji The Shield z czasów przed rozpadem. Jak dla mnie totalnie rozjadą przeciwników nie dając im najmniejszych szans na cokolwiek. WWE pójdzie na 99% w stronę przyjazną dla dzieci i będziemy musieli męczyć się z panowaniem trzech osób w rosterze.

Alex: No i czas na walkę, która może naprawdę przynieść nam wszystko, The Shield w postaci Deana i Setha mierzy się z The Show, wiem bardzo dobrze co działo się tydzień po tygodniu na Monday Night Raw, wszelkie ataki itp. Na Hell In A Cell możemy spodziewać się wielkiego brawlu, dobrze technicznie walki i naprawdę dobrego show. Chciałbym aby Shield wyszło zwycięsko, jednak jeżeli The Show obroni pasy nie będę zły. Obydwie frakcję bardzo lubię i cenię.

Bartek: The Shield

Kacper: The Shield

Paweł: Drew McIntyre & Dolph Ziggler

Sebastian: The Shield

Alex: The Shield

One on One WWE Championship

AJ Styles (c) vs Samoa Joe

Bartek: Rywalizacja obu panów to perełka. Jakkolwiek to nie zabrzmi to uwielbiam, gdy Joe zaczepia rodzinę Stylesa. Niestety, AJ znów obroni tytułu, a panowie będą ciągnęli feud dalej.

Kacper: Na ten moment prowadzą oni najlepszą rywalizację od roku a na SummerSlam dali nam cudowną walkę, więc oczekuję czegoś podobnego od nich na Hell in a Cell. Jako zwycięzcę stawiam na Joe, dlatego, że na ten moment nikt się pewnie nie spodziewa zmiany mistrza WWE.

Paweł: Pierwsze co rzuca się w oczy to fakt, że nie dodano żadnej stypulacji do walki. Pojedynek HiAC w ich wykonaniu mógłby być naprawdę dobry. Ogólny rozwój rywalizacji tej dwójki bardzo mi się podoba, ponieważ jest dosyć specyficzny, inny od pozostałych. Stawiam na Samoa, któremu należy się ten pas i on mógłby go trochę odświeżyć. Alternatywnym zakończeniem mogłoby być wygranie jednego z zawodników przez DQ, jak to było na SummerSlam

Sebastian: AJ panuje już bardzo długo, a do tego zbliża się Survivor Series. Styles to postać, którą fani wielbią, a Reigns stoi na cienkiej żyłce między buczeniem, a brawami. Wszystko zależy od starcia Romana z Braunem. Wygrana Romana oznacza dla mnie wygraną Joe i odwrotnie. Pierwsza walka ustawi drugą i według mnie pójdą w wygraną Strowmana by nie przegrano walizki dwa razy z rzędu, więc tutaj stawiam na Stylesa.

Alex: Segment, który jest przeprowadzany przez tą dwójkę jest wyśmienity i mogę powiedzieć, że zasługuje na feud tego roku. Wszystkie nawiązania ze strony Joe do Aj Stylesa jak i do Jego rodziny są naprawdę szokujące. Jednak w tej walce postawie na Aj Stylesa, ponieważ niezbyt trawię Samoa Joe jako wrestlera. Jedyne co chcę zobaczyć to dobrą walkę w wykonaniu tych dwóch panów.

Bartek: AJ Styles

Kacper: Samoa Joe

Paweł: Samoa Joe

Sebastian: AJ Styles

Alex: AJ Styles

One on One Hell In A Cell Universal Championship – Special Guest Referee – Mick Foley

Roman Reigns (c) vs Braun Strowman

Bartek: Mick Foley, jak sędzia, super decyzja. Zapewne otrzyma On kilka finisherów zarówno od jednego jak i drugiego pana. Stawiam na ingerencję zarówno Shield, jak i McIntyre i Zigglera. Być może zobaczymy rozwalenie klatki. Mogę być pewny, że będzie to main event. Koniec końców Roman zachowa tytuł.

Kacper: Uważam że obaj mieli już takie rywalizacje i walki między sobą że są w stanie wykręcić walkę gali i mam nadzieję że się na nich nie zawiodę. Jako zwycięzcę stawiam Romana.

Paweł: Walka na papierze wygląda super. Dwaj naprawdę rośli zawodnicy, którzy nie raz pokazywali, że potrafią zrobić show. Są dwie rzeczy, które nadają kolorytu tej walce – klatka i Mick Foley. Jak wcześniej wspomniałem, nie podoba mi się powrót The Shield i chciałbym, aby stracili swoje pasy. Tym samym prawdopodobny main event HiAC wygra Braun Strowman zostając po raz pierwszy Universal Championem.

Sebastian: Jeśli w poprzedniej walce postawiłem na Stylesa to tutaj według mojego rozumowania stawiam na Strowmana. Może do tego prowadzić też obecność sędziego specjalnego, który zazwyczaj wypada korzystnie dla tego złego.

Alex: Ten Hell In A Cell match zapowiada się na jeden z lepszych od paru naprawdę długich lat. Dwa, że tak powiem niszczyciele w jednej klatce, segment The Shield vs cały prawie, że roster RAW, to czego możemy się spodziewać tego nie wie nikt, tutaj może się stać wszystko, począwszy od pojawienia się krwi, po upadek z klatki, aż po interwencję The Shield, ba całego rosteru, który zgromadzi się do klatki Hell In A Cell. Koniec końców stawiam na Romana.

Bartek: Roman Reigns

Kacper: Roman Reigns

Paweł: Braun Strowman

Sebastian: Braun Strowman

Alex: Roman Reigns

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *