WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WYNIKI WWE HELL IN A CELL 2018

Gala WWE Hell in a Cell 2018 jest już za nami. Jesteście ciekawi wyników? W takim razie zapraszam do czytania!

KICK-OFF

SmackDown Tag Team Championship – New Day (c) vs. Rusev Day (Kickoff Show)

Pierwszy pojedynek był w miarę wyrównany i z pewnością choć w małym stopniu rozgrzał publiczność i przygotował ich na dalsze emocje. Koniec pojedynku wydawało się że będzie należał do Ruseva i Aidena, jednakże po nieudanej próbie zakończenia walki po zapięciu Accolade przez Aidena, do ringu wskoczył Rusev, który chwile później z niego wyleciał. Na sam koniec Aiden próbował ruszyć jeszcze raz na Kofiego, jednakże ten wykonał mu Trouble in Paradise, tym samym przypinając go i odliczając do trzech.

Zwycięzcy – New Day

GALA GŁÓWNA

Jeff Hardy vs. Randy Orton (Hell in a Cell Match)

Walka zdecydowanie należała do jednej z najbrutalniejszych z całej gali, czyli idealne otwarcie widowiska. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Randiego, po tym jak z wewnętrznego szczytu klatki spadł Jeff Hardy, łamiąc tym samym przygotowany przez siebie wcześniej stół. Po upadku sędzia wezwał pomoc medyczną, jednakże mimo to Orton przypiął Jeffa i odliczył go do trzech.

Zwycięzca – Randy Orton

SmackDown Women’s Championship – Charlotte Flair (c) vs. Becky Lynch

Pojedynek od początku dość wyrównany, obie Panie dawały z siebie wszystko, jednakże ostatecznie to Becky Lynch po przerolowaniu Charlotte, doprowadziła do odliczenia jej do trzech.

Zwyciężczyni (nowa mistrzyni kobiet SmackDown) – Becky Lynch

Raw Tag Team Championship – Dolph Ziggler & Drew McIntyre (c) vs. Seth Rollins & Dean Ambrose

Pojedynek bardzo wyrównany, jednakże zakończył się dość niespodziewanie. W pewnym momencie mieliśmy ciągłą wymianę ciosów i kiedy to Seth wyniósł Dolpha Zigglera, w ringu pojawił się Drew McIntyre wykonując swój finisher, co sprawiło że Seth jak i Dolph upadli na matę, z korzyścią dla tego drugiego gdyż jego ręka znalazła się na klatce piersiowej Zigglera, przez co sędzia odliczył go do trzech.

Zwycięzcy – Dolph Ziggler & Drew McIntyre

WWE Championship – AJ Styles (c) vs. Samoa Joe

Walka zacięta, szczególnie przez fakt że samoańczyk dość poważnie naskakiwał na rodzinę Stylesa. Pomimo zaciętości walki, brakowało tutaj wiele akcji nadających dynamikę samemu pojedynkowi. Koniec pojedynku był dość kontrowersyjny, gdyż odliczony do trzech został Samoa Joe, jednakże przed odliczeniem, to Aj Styles odklepał, tym samym się poddając. Oczywiście poddania się Stylesa nie zauważył sędzia, przez co Aj pas obronił.

Na pewno możemy się spodziewać kontynuacji tej rywalizacji, gdyż tego samego wieczoru Paige zapowiedziała ich kolejne starcie na gali Super Show-Down w Melbourne, Australii.

Zwycięzca – Aj Styles

Daniel Bryan & Brie Bella vs. The Miz & Maryse

Pomimo iż był to pojedynek: Mixed Match, to główną rolę odegrali tutaj Panowie. Nie ma co ukrywać że Maryse niezbyt kwapiła się do wejścia do ringu, co za tym idzie, walczył ciągle Miz z Bryanem. Oczywiście pewnym momencie doszło do zmiany Bryana z Brie, natomiast jej starcie z Maryse zakończyło się na prostych a zarazem agresywnych ciosach ze strony Belli. Walka zakończyła po przerolowaniu Brie Belli przez Maryse i odliczeniu jej do trzech.

Zwycięzcy – The Miz & Maryse

Raw Women’s Championship – Ronda Rousey (c) vs. Alexa Bliss

Pojedynek w miarę wyrównany, z tym że początek należał do Rondy, środek dla Alexy a koniec ponownie dla Rondy. W samym pojedynku nie odbyły się zbytnio spektakularne akcje, jedynie kilka rzutów i krótki pojedynek poza ringiem. Walka koniec końców zakończyła się na korzyść Rondy, która to zapięła swój armbar, zmuszając tym samym Alexę do błyskawicznego poddania się.

Zwyciężczyni – Ronda Rousey

WWE Universal Championship – Roman Reigns (c) vs. Braun Strowman (Hell in a Cell Match) /w Special referee – Mick Foley

Walka wieczoru pomimo iż była pojedynkiem Hell in a Cell, to nie do końca spełniła oczekiwania fanów. Akcje wykonane w tym pojedynku ograniczały się do standardowych ciosów, kopnięć, pchnięć, rzutów czy wykonania swoich finisherów. Nie za brakło także użycia stołu, kija do kendo czy krzesła, jednakże sama klatka, nie została zbytnio wykorzystana przez obu Panów. W pewnym momencie pojawił się Drew McIntyre wraz Dolphem Zigglerem, a następnie Dean Ambrose wraz z Sethem Rollinsem. Panowie zaczęli walkę poza ringiem, która ostatecznie przeniosła się na szczyt klatki. Na szczycie Panowie nadal walczyli, jednakże w pewnym momencie Dolph postanowił z niej zejść. Za nim podążył jednak Rollins i po krótkiej walce na mniej więcej połowie wysokości klatki, Panowie spadli na znajdujące się niżej stoły komentatorskie. Dean i McIntyre zostali natomiast do końca na górze klatki. Po upadku Rollinsa i Zigglera zabrzmiała muzyka Brocka Lesnara. Brock pojawił się i po chwili wyważył kopnięciem drzwi klatki, wchodząc tym samym do środka i atakując Strowmana oraz Reignsa. Po paru minutach Lesnar opuścił klatkę, zostawiając w niej poobijanych i wręcz na pół przytomnych zawodników. Następnie pojawił się sędzia który ogłosił iż walka nie może być kontynuowana z powodu podwójnego nokautu.

Zwycięzca – brak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *