WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

BABATUNDE AIYEGBUSI ZNÓW ZAWALCZY W WWE TV!

Kilka miesięcy temu WWE zorganizowało galę, w Arabii Saudyjskiej, na której miał miejsce największy Royal Rumble Match w Historii składający się, z aż 50-ęciu osób, który ostatecznie wygrał Braun Strowman. Sama walka była wyjątkowa, nie tylko przez to że w ringu łącznie było 50 osób, ale też ze względu na to, jakie osoby pojawiły się w kwadratowym pierścieniu.

Rey Mysterio, The Great Khali, Chris Jericho to naprawdę wielkie gwiazdy WWE, jednak dla nas Polaków ważny był moment, w którym na arenie zaczęło się odliczanie do pojawienia się osoby z numerem 37, a na ekranie widniał napis „Babatunde”, co jednoznacznie znaczyło, że Polak występujący na live eventach NXT po raz pierwszy wystąpił, w telewizji jako wrestler.

Wiele Polskich fanów, spekulowało, i wróżyło przyszłość Babatunde w WWE, jednak od tamtej pory ani razu nie widzieliśmy go na gali transmitowanej.

Kilka godzin temu WWE ogłosiło, że już za nie całe 2 miesiące, kilka dni po gali Evolution, odbędzie się kolejne show właśnie w Arabii Saudyjskiej o nazwie „Crown Jewel”.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że odbędzie się na tej gali turniej między narodowy, w którym zmierzą się osoby reprezentujace zupełnie inne narodowości, niż Stany Zjednoczone.

Na samej gali, możemy spodziewać się Babatunde, patrząc na jego odmienną narodowość i to, że jest na ten moment jedynym Polakiem w WWE, a jak wiemy w Arabii Saudyjskiej już raz go zobaczyliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *