WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 18.09.18 – WYNIKI

Show otworzył The Miz i jego Miz TV. Mówił On o tym, że na Super Showdown pokona Daniela i stanie się kandydatem do mistrzostwa WWE. Następnie zaprosił specjalnego gościa – Maryse. Żona Miza mówiła o tym, jak łatwo pokonała Brie Bellę w tę niedzielę i z jaką łatwością ten rozprawi się z Bryanem. Miz zaprosił Daniela do ringu. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Daniel po wejściu rzucił się na Miza, atakując go. Przypadkowo wepchnął go również na jego żonę Maryse, która upadła na podłogę. Bryan złapał się za głowę. Okazało się, że Maryse blefowała i tak naprawdę nic jej nie było. Miz chciał to wykorzystać, ale został skontrowany i ostatecznie to Bryan przejął inicjatywę wyrzucając dwójkę z ringu.

Cesaro pokonał Kofiego Kingstona

Zobaczyliśmy film, w którym były pokazane krótkie filmiki z ataku Jeffa Hardego przez Ortona. Randy popatrzył się na nie, po czym powiedział, że niedługo kolejna osoba padnie ofiarą „Vipera”.

Shinsuke Nakamura pokonał Ruseva

Po meczu obecny przy ringu Aiden English zaatakował Ruseva, przechodząc heel turn. Wziął mikrofon i powiedział „szczęśliwego dnia Ruseva”, po czym opuścił arenę.

AJ Styles pokonał Andrade „Cien” Almasa 

Po meczu Styles został zaatakowany przez Samoa Joe. Panowie atakowali się nawzajem poza ringiem. Ostatecznie Samoa odszedł, a AJ świętował w ringu bycie mistrzem WWE

Asuka pokonała Billie Kay

Powitaliśmy nową mistrzynię SmackDown, oraz Paige, która gratulowała jej zdobycia tytułu. Becky powiedziała, że potrzebuję w tym ringu jeszcze jednej osoby. Zaprosiła Charlotte. Paige powiedziała, aby nie atakowały się nawzajem i odeszła. Gdy po krótkiej wymianie słów Charlotte miała już odchodzić, Becky dość brzydko nazwała byłą mistrzynię kobiet, co sprowokowało ją do ataku. Panie atakowały się, ostatecznie to Becky wyszła zwycięsko z tego starcia. Widokiem świętującej Lycnh, zakończyliśmy SmackDown.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *