WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

OFICJALE WWE ORAZ IMPACT WRESTLING W JEDNYM MIEJSCU!

PRZEBIEG ROZMOWY ORAZ OSOBY PREZENTUJĄCE

Jak wspomniano wcześniej, za pośrednictwem PWInsider, urzędnicy Impact Wrestling spotkali się ostatnio z przedstawicielami WWE w WWE HQ w Stamford, CT. Impact reprezentowali Ed Nordholm i Scott D’Amore, natomiast WWE reprezentowali członkowie drużyny Triple H. Vince’a McMahona nie było.

Observer zauważył, że spotkanie było ogólną dyskusją na temat obu firm i szansą na pozyskanie wszystkich w tym samym miejscu, a nie na jakiekolwiek konkretne negocjacje.

Źródło Impact dodało, że spotkanie nie miało nic wspólnego z potencjalną sprzedażą firmy lub jej biblioteki wideo, ponieważ nie są one na sprzedaż.

 

The Wrestling Observer Newsletter donosi teraz, że urzędnicy Impactu narzucali się, podczas gdy urzędnicy WWE słuchali ich pomysłów. The Observer dodaje, że przekonanie jest takie, że spotkanie dotyczyło sieci WWE i biblioteki taśm IMPACT.

UMOWA WWE ORAZ IMPACTU!

Spekulowano, że Impact może zainteresować się umową, dzięki której zarobią pieniądze, dając sieci WWE dostęp do swoich filmów lub programów telewizyjnych. Impact mógł ulec kreatywnej poprawie, ale nadal walczy, gdy chodzi o główną potęgę gwiazd i nadal jest wielkim przegranym.

Impact’s Pop TV kończy się jeszcze w tym roku i niewiele płaci, a The Observer zauważył, że jedynym sposobem, w jaki promocja może zarabiać w tych dniach, jest płacenie za oferty telewizyjne. Oprócz umowy z Pop TV zarabiają mniej niż w Wielkiej Brytanii, a jedynie prawdziwe pieniądze telewizyjne, jakie mają, pochodzą z Indii. Observer zauważył także,że Impact może się nie sprzedawać biblioteki taśm, ponieważ tyle ich nagrań jest wykorzystywanych w The Fight Network, która jest również prowadzona przez Anthem, ale może istnieć jakaś umowa, w której będą mogli nadal używać zarchiwizowanego materiału.

WWE rozmawiała o kupnie Impact kilka lat temu z zamiarem wykupienia go dla biblioteki taśmowej, a następnie wyłączenia go, ale oferowali mniej pieniędzy niż Anthem i Billy Corgan. WWE i Anthem były w dobrych stosunkach biznesowych, ponieważ Impact zezwolił WWE na wykorzystanie potencjalnych materiałów do projektów The Hardys i WWE Championa Aj Stylesa

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *