WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

KOLEJNE (SPEKULACJE) DOTYCZĄCE WWE CROWN JEWEL PPV!

UWAGA!!!

Plany w każdej chwili mogą ulec zmianie, dlatego słowo w tytule „spekulacje” zostało wzięte w nawias.

 

WWE Crown Jewel PPV ma się odbyć 2 listopada w Arabii Saudyjskiej. Do tej pory ogłoszono tylko jeden mecz dla tego PPV i jest to Triple Threat Match o Universal Championship, gdzie „The Big Dog” Roman Reigns będzie bronił pasa przeciwko „The Beast Inkarnate” Brockowi Lesnarowi oraz „The Monster Among Men” Braunowi Strowmanowi.

 

WWE ogłosiło także, że odbędzie się „Puchar Świata”, który ukoronuje „Najlepszego na świecie” podczas tego PPV. Żadne inne szczegóły nie są dostępne w tej chwili.

 

Według wiadomości Ringside, WWE planuje mecz Fatal-4Way o WWE Championship na owej gali, a w skład tej walki mają wejść AJ Stylese, Samoa Joe, The Miz i Daniel Bryan. Ciekawostką jest to, że The Miz zmierzy się z Danielem Bryanem w openerze gali Super Show-Down o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego, a ten plan pokazuje, że obaj zawodnicy dostaną szansę na walkę o główne mistrzostwo.

 

Kolejna walka, która może mieć miejsce na tym PPV i najprawdopodobniej będzie główną atrakcją owego show (main event)  jest  – Brothers Of Destruction (The Undertaker oraz Kane) vs D-Generation X (Triple h oraz Shawn Michaels).

 

Oto jak prezentuje się karta walk na galę WWE Crown Jewel PPV:

  • Brothers Of Destruction vs D-Generation X – Tag Team Match,
  • Roman Reigns (c) vs Brock Lesnar vs Braun Strowman -Triple Threat o  WWE Universal Championship,
  • AJ Styles vs Samoa Joe vs The Miz vs Daniel Bryan -Fatal-4Way o  WWE Championship.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *