WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WYNIKI MONDAY NIGHT RAW 24.09.2018

Show rozpoczęło oczywiście przypomnienie o urodzinach Stephanie McMahon. Razem z mężem przyjechali oni limuzyną, gdzie powitał ich Baron Corbin, który zaczął składać życzenia i śpiewać sto lat dla córki Vince’a. Przerwał mu jednak Triphe H, który wysiadł niedługo po małżonce. Corbin od razu spoważniał i zaprzestał „wyczynów”. Corbin jednak mimo tego, jak przywitał swoją przełożoną został zrugany za swoją złą pracę. Dodatkowo zasugerowano mu, by zrobił coś z The Shield.

Następnie przenosimy się na scenę, gdzie pojawia się The Shield, które wchodzi do ringu. Zaczynają wygłaszać promo, które przerywa im Baron Corbin, a następnie Strowman, Ziggler oraz McIntyre. Nie próbują oni jednak prowokować rywali. Chcą uciec się do podstępu i próbują przekonać Ambrose’a, który jako jedyny nie ma tytułu w drużynie, do przejścia na ich stronę. Shield zaczyna wzywać przeciwników do ringu, ale wszystko gasi Corbin, który uspokaja swoich sprzymierzeńców.

Kolejny segment na backstage’u pomiędzy Shield i Corbinem, który wyprosił zawodników z areny.

Pierwsza walka gali pomiędzy Balorem, a Mahalem, która służyła głównie podbudowaniu Mixed Match Challenge, gdyż obok zawodników pojawiły się ich partnerki z turnieju i wiele działo się wokół nich, a poza tym po walce puszczono filmik promujący turniej. Oczywiście zwycięzcą został Finn Balor.

The Riott Squad pokonało Natalyę i The Bella Twins

Konnor pokonał Chada Gable’a

Po walce mamy krótki pseudo segment z reporterką i HHH’em promujący jego starcie na Super Show Down.

Dolph Ziggler i Drew McIntyre pokonali The Revival w walce o pasy Tag Team RAW.

Bobby Lashley pokonał Eliasa przez dyskwalifikację.

Nia Jax pokonała Alicię Fox.

The Shield pokonali Barona Corbina i The Authors of Pain.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *