WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WADE BARRETT O SWOIM ODEJŚCIU Z WWE!

Stuart Alexander Bennett znany większości jako Wade Barrett występował w WWE w latach 2006-2016. Przez pierwsze 4 lata walczył on w rozwojówkach WWE – OVW i FCW. Na jego rozwój bardzo wpłynął 1. sezon NXT, który wygrał. Po podpisaniu kontraktu z WWE, połączył on siły z pozostałymi uczestnikami NXT i utworzyli Nexus. Lata mijały, a sam zawodnik zaczął zdobywać coraz więcej fanów oraz wspinał się w hierarchii zawodników w WWE. W pewnym momencie coś się zatrzymało, o czym mówił w ostatnim ze swoich wywiadów.

Dawno temu, wracając do roku 2000, aż do 2014, wszystko, o co się troszczyłem, to moja kariera wrestlera. Wyruszyłem w podróż, występowałem przed tłumami, stawałem się wielki, wchodziłem coraz wyżej. W pewnym momencie, tak około 2015 roku, zadałem sobie pytanie: „Chwileczkę, co ja tutaj robię? To nie jest kierunek, w którym chcę podążać.”

Podczas pracy w WWE w 2013 i 2014 roku dostawałem wiele ofert telewizyjnych, filmowych, sponsorskich i wszystkie zostały odrzucone przez WWE, ponieważ zacząłbym opuszczać ich show. Ich „pociąg” działa na całym świecie i musiałbym z niego wyjść, by nakręcić jakiś film czy reklamę. Oni nie mogli sobie na to pozwolić, lecz wiedzieli, że gdy będę chciał robić coś innego, to jedynym wyjściem z sytuacji będzie odejście z WWE. Poszedłem do nich jako pierwszy i chciałem zejść ze sceny WWE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *