WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

CÓRKA DWAYNE’A “THE ROCKA” JOHNSONA TRENUJE W WWE PERFORMANCE CENTER!

Dynastia zapaśnicza Anoa’i jest już jedną z najbardziej utytułowanych dyscyplin sportowych i może być na krawędzi zabezpieczenia kolejnego przedstawiciela z objawieniem, że córka The Rocka, Simone Johnson, trenuje w WWE Performance Center.

Jest to zgodne z nowym raportem z Pro Wrestling Sheet, który twierdzi, że 17-latka robi to, aby ostatecznie podążać śladami legendarnego ojca.

Zelina Vega opowiedziała o Simone w ostatnim odcinku podcastu „Chasing Glory” Liliana Garcii. Lokaj SmackDown LIVE ujawnił, że ona i Johnson byli blisko podczas filmowania „Fight With My Family”, ponieważ zarówno Vega, jak i The Rock są w obsadzie, a Simone powołując się na pracę Zeliny w filmie jako inspirację dla jej własnego ruchu w wrestlingu.

Na arkuszu PW, Johnson obecnie trenuje na pół etatu, choć mówi się, że mogłaby w końcu przejść na pełnoetatową rolę. Jeśli tak, to stanie się gwiazdą WWE czwartej generacji, podążając śladami ojca The Rocka, dziadka Rocky’ego Johnsona i „wielkiego wodza” wielkiego pradziadka, Petera Maivii.

Taki lśniący rodowód, ale gwarantuje mocny bieg, jeśli Simone wykona cięcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *