WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DWAYNE “THE ROCK” JOHNSON OTRZYMAŁ KOLEJNĄ ROLĘ W FILMIE „HOBBS AND SHAW”!

Dwayne “The Rock”  Johnson łączy siły z Jasonem Stathamem, w celu prowadzenia nowoczesnych i odpicowanych bryk, jak również obijania mord naprzykrzającym się gościom? Czy można prosić o coś więcej? Tak właśnie zapowiada się spin-off serii „Szybcy i wściekli” pt. „Hobbs and Shaw”, mimo iż jeszcze niewiele o nim wiemy. W zasadzie jedyną wiadomą rzeczą to fakt, iż sam film będzie opowiadać o przygodach sympatycznego agenta Hobbsa (Johnson), który był dość ważnym sprzymierzeńcem ekipy Dominica Toretto, oraz Shawa – byłego przeciwnika wspomnianego przed momentem teamu. Dobra, koniec z tym rozpisywaniem się, przejdźmy już do rzeczy. Johnson, jak to ma w zwyczaju, zakomunikował światu za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że 10 września rozpoczęły się zdjęcia do omawianego projektu. W związku z tym, mam dla Was pierwsze zdjęcie z planu.

DZIEŃ 1 i ewolucja oficjalnie się rozpoczęła. Długo wyczekiwany film Szybcy i wściekli, #HobbsAndShaw jest elektryczny. Mój partner w ciężkich przestępstwach i zabawie @jasonstatham wygląda jak 1 milion dolarów i trzymaj to wszystko. Nasz wizjonerski i twardy reżyser @davidmleitch (właśnie wyreżyserował Deadpool2) na czele i gotowy do rozwoju serii w ekscytujących i świeżych nowych sposobów. I jak zawsze, nasz @sevenbucksprod dyrektor @ hhgarcia41 przechwytuje obrazy przez jego obiektyw. Zachowajcie zmiażdżenie na tym zestawie chłopców … człowiek znany jako „HOBBS” dotknie w Londynie za dwa tygodnie. Naleśniki i tequilę ??. 

#Day1

#TheEvolution                   

#HobbsAndShaw

Na zdjęciu możecie zobaczyć Jasona Stathama rozmawiającego z reżyserem projektu, Davidem Leitchem. Za nimi widać bajeranckie samochody.

Obecnie, jak już wspominałem na początku newsa, niewiele wiadomo o samej fabule obrazu. Jednakże niedawno do obsady widowiska akcji dołączył Idris Elba. Aktor wcieli się w głównego rywala rzeczonej powyżej dwójki, co jest kolejnym powodem, dla którego będzie warto zainteresować się omawianym projektem. Obraz pojawi się w amerykańskich kinach już 2 sierpnia 2019r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *