WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 03.10.18 – WYNIKI

Show otworzyła generalna menadżerka SmackDown – Paige. Odniosła się Ona do odwiedzin Joe w domu Stylesa w poprzednim tygodniu. Powiedziała, że Samoa powinien zostać zwolniony, ale mecz obu panów na Super Show – Down zostanie zrealizowany. Następnie zobaczyliśmy przeprosiny mistrza WWE, który nie zjawił się dziś na SmackDown, ponieważ musiał pilnować rodzinnego domu.

R Truth & Carmella pokonali Andrade „Cien” Almasa i Zelinę Vegę

The New Day urządzili pokazy robienia pancake’ów.

The New Day urządzili pokazy robienia pancake’ów, przerwali im członkowie The Bar, którzy zaatakowali ich.

Miał odbyć się mecz pomiędzy Randym Ortonem, a Tye Dyllingerem.

Panowie jednakże nie zaczęli pojedynku, ponieważ zaatakowali się nawzajem już przed. Ostatecznie z brawlu zwycięsko wyszedł Viper.

Tajemnicza noc w Milwaukee

Na ringu powitaliśmy Ruseva i Lanę. Na arenę wszedł także Aiden English. Ten drugi powiedział, że pokaże Rusevovi co wydarzyło się poprzedniej nocy w Miluwake. Został nam pokazany film, w którym Lana wchodzi do pokoju Englisha a następnie powiedziała, że chcę mu coś powiedzieć. Filmik się urwał a rozgniewany Rusev ze złością patrzył na Lanę. Następnie odszedł z ringu.

Shelton Benjamin pokonał Daniela Bryana. 

Shelton Benjamin pokonał Daniela Bryana. Po meczu The Miz zaatakował Daniela.

Asuka pokonała Peyton Royce

Powitaliśmy Becky Lynch. Pokazała Ona wszystkim swój plakat, promujący jej mecz przeciwko Charlotte na Super Show-Down. Charlotte zaatakowała ją . Widokiem świętującej Charlotte zakończyliśmy SmackDown.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *