WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SUPER SHOW-DOWN – ZAPOWIEDŹ

Całą galę Super Show-Down będzie można obejrzeć na naszej stronie w zakładce NA ŻYWO. Początek transmisji gali jest zaplanowany na 11:00.

Po raz pierwszy w historii będziemy świadkami PPV w Australii. Przewidywani są naprawdę świetni zawodnicy, a karta walk owocuje w wiele ciekawych pojedynków podbudowywanych na ostatnich tygodniówkach. Odbędzie się ono już w tę sobotę w Melbourne w Australii na stadionie Melbourne Cricket Ground.

WWE Cruiserweight Championship

Cedric Alexander (c) vs Buddy Murphy

Po rywalizacji z Drew Gulakiem, z której zwycięsko wyszedł obecny mistrz, czas na jednego z najlepszych w 205 Live – Buddiego Murphy. Zawodnicy podchodzą do siebie z dystansem, bo wiedzą, że są bardzo dobrzy w ringu. Podczas podpisania kontraktu o tę walkę, Buddy powiedział, że zdobędzie ten pas i zastanie nowym mistrzem. Wybór jest trudny, bo Cedric już wystarczająco długo mistrzem, chociaż bardzo dobrze pełni tę funkcje.

 

Przewidywany wynik walki: Buddy Murphy

 

Asuka i Naomi vs The Iconic Duo

Tak naprawdę nie ma co dużo mówić o tej rywalizacji. Walczą one pomiędzy sobą na SmackDown, lecz nie ma tam zbyt mocnej podbudowy. Rywalizacja ta ma (moim zdaniem) podnieść Naomi i Asukę w hierarchii.

 

Przewidywany wynik walkiAsuka i Naomi

 

John Cena i Bobby Lashley vs Kevin Owens i Elias

Bobby Lashley na praktycznie każdej tygodniówce staje oko w oko z Kevinem i Eliasem. Pytanie jednak brzmi: Co tu robi John Cena? Zarząd musiał wcisnąć do karty gdzieś tego zawodnika, a że rywalizował z tymi panami, była to idealna okazja do zaangażowania go do tej walki. Dawno nie widzieliśmy walczącego Johna Cenę, ale gdy tylko powraca, to potrafi zrobić show.

 

Przewidywany wynik walkiJohn Cena i Bobby Lashley

 

Becky Lynch vs Charlotte Flair o WWE SmackDown Women’s Championship

Byłe przyjaciółki rywalizują ze sobą od czasu heelturnu Becky Lynch. Po długim okresie możemy oglądać Becky jako mistrzynie, co bardzo podoba się fanom. Ich starcia opiewają w naprawdę wiele emocji, zarówno Becky jak i Charlotte są w ringu naprawdę dobre. Wiadomo, gdyby ich role się odwróciły, feud mógłby być jeszcze ciekawszy. Sama Charlotte potwierdza, że lepiej czuje się jako heel. Lynch nie jest wystarczająco długo mistrzynią, by już na tej gali tracić pas.

 

Przewidywany wynik walkiBecky Lynch

 

The New Day vs The Bar o WWE SmackDown Tag Team Championship

The Bar od czasu przejścia na SmackDown byli nie widoczni z powodu kontuzji jednego z zawodników. Po powrocie udało im się wygrać turniej, którego nagrodą była walka właśnie na tej gali. Oba tag teamy rywalizowały z sobą nie raz i wiemy, co potrafią pokazać w ringu. Na ostatniej gali SmackDown The New Day zostali zmasakrowani przez The Bar, co może świadczyć o obronie pasów przez mistrzów.

 

Przewidywany wynik walki: The New Day

 

Ronda Rousey i The Bella Twins vs The Riott Squad

Powrót Bella Twins jako przyjaciółek Rondy spowodował, że musiały one dostać jako przeciwniczki inną stajnie. Niestety padło na Riott Squad. Mówię niestety, ponieważ cała trójka prezentuje wysoki poziom, a zostają podłożone wcześniej wspomnianej trójce. Na ostatnim RAW mogliśmy zauważyć chwilę dominacji Ruby nad Rondą, lecz wynik tamtego jak i tego starcia jest nam wszystkim dobrze znany.

 

Przewidywany wynik walkiRonda Rousey i The Bella Twins


The Shield vs Drew McIntyre, Dolph Ziggler i Braun Strowman

Od kiedy powrócił Dean Ambrose na RAW, to jesteśmy świadkami walki The Shield z Braunem, Drew oraz Dolphem. Jest to bardzo ciekawa rywalizacja, na którą przeznaczana jest ponad połowa czasu na RAW. Pomimo dobrego zgrania The Shield, to właśnie ta druga trójka jest stroną dominującą w tej rywalizacji. Ostatnia rozmowa Zigglera z Deanem na RAW może napawać niepokojem, gdyż możliwe jest odwrócenie się Ambrose’a od pozostałych członków The Shield, co może zauważyć o wyniku tego starcia. Trzeba pamiętać, że strona areny, która organizuje TLC, poinformowała nas, że odbędzie się na niej starcie całej szóstki.

 

Przewidywany wynik walki: The Shield

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *