WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SUPER SHOW – DOWN 2018 – TYPY REDAKCJI I LINK DO TRANSMISJI NA ŻYWO!

  • Są to tylko typy redakcji i nie każdy musi się z nimi zgadzać!

Na wstępie przypominamy, że Super Show – Down będziecie mogli obejrzeć NA ŻYWO na naszej stronie w zakładce z transmisjami! Start  już o godzinie 11:00, serdecznie zapraszamy!

WWE Cruiserweight Championship

Cedric Alexander (c) vs Buddy Murph

Bartek: Krótka piłka. Cedric za długo posiada ten pas, a Buddy na niego zasługuję. Stawiam na Murphiego

Kacper: Obaj mają niezwykłe umiejętności ringowe, jednak ich rywalizacja jest mega słaba, ponieważ nawet zbytnio segmentów ze sobą nie maja aby podbudować ten pojedynek, lecz i tak uważam że na pas Cruiserweight zasługuje Mustafa Ali, poniewaz to on ratuje 205 Live przed kompletną katastrofą. Jako Nowego mistrza uważam Murphy’ego

Sebastian: Ta walka jest mi kompletnie obojętna. Od czasu odejścia Enzo ta dywizja nie znaczy nic i jest w kompletnym cieniu. Mimo klasy zawodników nie mogą się przebić do ludzi. Stawiam na Buddy’ego. Może on coś zrobi z tym mistrzostwem.

Bartek: Buddy Murphy

Kacper: Buddy Murphy

Sebastian: Buddy Murphy

Tag Team Match

Asuka & Naomi vs The Iconic Duo

Bartek: Co mam powiedzieć o tej walce. Asuka wygrywa ostatnio ciągle na tygodniówkach, co zwiastuje wygraną Iconic Duo. Mam nadzieję, że po tej gali zobaczymy feud Naomi i Asuki.

Kacper: Okropna rywalizacja, słabe budowanie walki i tak każdy wie że NIESTETY wygra Naomi i Asuka, dlatego też na nie stawiam, tylko dlatego, żeby moje predykcje się potwierdziły.

Sebastian: W tej walce może być tylko jeden zwycięzca. Nie ma innego wyniku niż wygrana Peyton i Billie i mam trzy argumenty, które za tym przemawiają. Pierwszy to sam przebieg rywalizacji. Początkowo Australijki niszczą Naomi, lecz po jakimś czasie ona wygrywa i wściekłe rywalki się na nią rzucają. Tu zaczyna się wątek Asuki, która po dołączeniu do Naomi zabrała Australijkom na tygodniówkach jakiekolwiek szanse. Na PPV jest jednak całkiem inaczej. To porażki na tygodniówkach wyłaniają zwycięzcę PPV. Ta rywalizacja jest prowadzona tak prosto, że po prostu widać przyszłą wygraną Iconics. Drugi argument to miejsce gali, czyli kraj pochodzenia Iconic Duo. Tam to one będą miały pop i to one jako zwyciężczynie bardziej zadowolą publikę w Australii. Trzeci argument to najzwyczajniejsza chęć podbudowy tej drużyny pod pasy tag team kobiet. Są jedynym na tyle dopasowanym i zgranym teamem, żeby wygrać te tytuły, które będą na szali pierwszy raz od wielu lat.

Bartek: The Iconic Duo

Kacper: Asuka & Naomi

Sebastian: The Iconic Duo

Tag Team Match

John Cena & Bobby Lashley vs Kevin Owens & Elias

Bartek: Fajnie, że zobaczymy znów Johna w ringu. Niestety przez jego występ w tym meczu nie mam wątpliwości co do zwycięzców. Oczywiście wygra drużyna Johna i Bobbiego

Kacper: Walka taka sobie, rywalizacja Owensa, Lashleya i Eliasa nie jest zbyt ciekawa, a jedynym plusem tego wszystkiego jest Lio Rush i moim zdaniem to on powinien walczyć zamiast Ceny. Stawiam na team Ceny.

Sebastian: Jeśli Owens i Elias nie wygrają podstępem to ta walka będzie totalnym squash’em, i ja stawiam na scenariusz drugi.

Bartek: John Cena & Bobby Lashley

Kacper: John Cena & Bobby Lashley

Sebastian: John Cena & Bobby Lashley

WWE SmackDown Woman’s Championship

Becky Lynch (c) vs Charlotte Flair

Bartek: Cóż mogę tu mówić. Rywalizacja dwóch pań jest świetna i podbudowuje SmackDown. Jednakże wątpię, aby Becky straciła pas. Jest po prostu dobrym mistrzem i nie ma sensu jej tego zabierać.

Kacper: Wkońcu rywalizacja z dobrą podbudową i z dobrą przeszłością, na prawdę bardzo ciekawie prowadzone story, jednak każdy wie że wygra Becky, dlatego też na nią tutaj stawiam.

Sebastian: W tym starciu w 100% stawiam na Becky Lynch. Przegrała starcie z rywalką na poprzednim SmackDown, krótko panuje oraz WWE zdecyduje się chyba na rzucenie Charlotte na Rondę podczas Survivor Series, a zdobycie pasa na Evolution byłoby bardziej promujące od wygranej na Live Evencie.

Bartek: Becky Lynch

Kacper: Becky Lynch

Sebastian: Becky Lynch

WWE SmackDown Tag Team Championship

The New Day (c) vs The Bar

Bartek: Jeśli New Day stracą pasy to nie będę się smucił. Fakt, podobają mi się Ich segmenty, aczkolwiek są mistrzami zbyt często i potrzeba jakiejś zmiany. Postawie na parę The Bar.

Kacper: Nie najgorsza rywalizacja, na prawdę 2 mocne tag teamy, czyli The New Day, którzy mają bardzo ciekawy styl walki, i The Bar czyli tag team, który został stworzony z dwóch już upadających zawodników, i ja jestem wielkim fanem obu drużyn, natomiast The Bar byli za dobrymi mistrzami, więc stawiam na Rudego i Łysego

Sebastian: New Day broni, a w rewanżu The Bar wywalczy pasy. Muszą najpierw pokonać chamskich heelów żeby nie było, że zło jest totalnie lepsze, a potem Bar wygra i zapewne będzie to zwycięstwo nieuczciwe.

Bartek: The Bar

Kacper: The Bar

Sebastian: The New Day

3 on 3 Tag Team Match

Ronda Rousey & The Bella Twins vs The Riott Squad

Bartek: Prosta do wytypowania walka. Ronda nie może przegrać, bo pieniążki by się nie zgadzały. Liczę tylko na heel turn „Rowdy”, bo to chyba jedyne co może uratować tę walkę.

Kacper: Rywalizacja nie najgorsza, aczkolwiek, żeby doszło do walki Nikki z Rondą na Evolution, Ronda MUSI przejść heel turn i przyczynić się do zwycięstwa Riott Squadu po czym zaatakować zwycięski tag team. Stawiam na Riott Squad

Sebastian: Idąc zasadą tygodniówek i przyszłą rywalizacją Belli z Rousey może tu tylko wygrać drużyna Ruby Riott i spółki, nawet mimo możliwego wyłączenia Liv co może też pomóc w odsunięciu Brie od walki ringowej. Reszta potem.

Bartek: Ronda Rousey & The Bella Twins 

Kacper: The Riott Squad

Sebastian: The Riott Squad

3 on 3 Tag Team Match

Roman Reigns & Seth Rollins & Dean Ambrose vs Drew McIntyre & Dolph Ziggler & Braun Strowman

Bartek: przyjmę wszystko, ale na prawdę nie chcę heel turnu Ambrose’a. Jakoś lepiej ogląda mi się go jako face’a. Stawiam na zwycięstwo Shield, z uwagi na dominację teamu Zigglera na RAW.

Kacper: Po tej walce możemy się spodziewać dużo, ponieważ cała szóstka ma ogromne umiejętności ringowe, a największą zagandką może okazać się największą zagadką całego PPV, ponieważ mówi się, że ma on zdradzić The Shield, jednak wszystkiego dowiemy się podczas samej gali. Stawiam na The Show.

Sebastian: Stawiam oczywiście na Shield, które jest regularnie bite by potem odrodzić się na wielkiej gali i wygrać starcie. Standard, do którego nie ma co już dodawać.

Bartek: The Shield

Kacper: The Show

Sebastian: The Shield

WWE Championship – No DQ Match

AJ Styles (c) vs Samoa Joe

Bartek: Ciężka do wytypowania walka. Stawiam jednakże na zwycięstwo i obronę Stylesa, który straci pas przeciwko Mizowi.

Kacper: Wielcy zawodnicy mający za sobą wiele potyczek w WWE, dali nam już bardzo ciekawe walki m.in. na SummerSlam 2018 czy Hiac, jednak po tym co dzieje się w ostatnich tygodniach uważam że to będzie coś 100 razy lepszego. Stawiam na Stylesa.

Sebastian: Mówi się o promocji gry, ale czy to nie jest moment, który byłby idealny na przejęcie pasa przez Joe? Potężna gala, Styles nudzi już do potęgi z mistrzostwem, ludzie lubią Samoa Joe i większość woli jego. Mógłby wejść w życie pomysł dający pas Joe i robiący ze Stylesa bohatera walczącego z przeciwnościami w późniejszym czasie, ale ja rozsądnie stawiam na Stylesa.

Bartek: AJ Styles

Kacper: AJ Styles

Sebastian:  AJ Styles

One on One Match

Daniel Bryan vs The Miz

Zwycięzca starcia dostanie walkę o WWE Championship

Bartek: No co mogę powiedzieć. Chciałbym zwycięstwa Miza, ale znając życie wygra baby face. Postawię jednak na Mike’a, który za niedługo wywalczy WWE Championship.

Kacper: Zawodnicy prowadzą rywalizację od dosyć cługiego czasu, ale między sobą na pieńku mieli już kilka lat tem, ponieważ jak wiemy zawodników tych mamy przyjemność oglądania na prawdę długie lata, a ich walki w 2018 roku bardzo dobrze się ogląda, jednak sądze że przy pomocy Maryse zwycięży The Miz

Sebastian: Miz czy Bryan, to pytanie zadaję sobie od dłuższy czas. Niby wygrana Bryana jest oczywista, ale czy na pewno? Można przecież dać wygrać Mizowi, Bryan przeszedłby załamanie, a w pewnym momencie odbiłby się od dna i pokonał na koniec Miza. Ta walka to zagadka, ale ja idąc zasadą Live Eventu postawię na face’a Bryana.

Bartek: The Miz

Kacper:

Sebastian: Daniel Bryan

One on One Match

The Undertaker vs Triple H

Bartek: Pojedynek na który wszyscy czekali. Na prawdę nie wiem na kogo postawić. Z pewnością będzie to ciekawy pojedynek. Myśle jednak, że Taker wygra i będzie to jego ostatni pojedynek w karierze.

Kacper: Tak jak pisałem o poprzedniej walce zawodnicy z ringiem są już bardzo dobrze zapoznani i mamy przyjemność oglądania ich starań ringowych kilkadziesiąt lat, i można uznać tych wrestlerów jako żywe legendy. Jeżeli chodzi o zwycięzce to obstawiam że albo będzie dyskwalifikacja po wykonaniu Sweet Chin Music przez Michaelsa na Takerze, albo wygra to Undertaker, tylko po to aby DX mogło zwyciężyć na Crown Jewel.

Sebastian: Starcie legend, które może być genialne, jeśli chodzi o story. Zmagania ringowe raczej nie porwą. Stawiam na wygraną Undertakera, gdyż myślę, że federacja podzieli rywalizację na 3 starcia, gdzie w drugim wygra DX,a tutaj HHH’a czeka porażka.

Bartek: The Undertaker

Kacper: The Undertaker

Sebastian: The Undertaker

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *