WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

CZY DWAYNE “THE ROCK” JOHNSON JEST GOTOWY NA CROWN JEWEL?

Według Ringside News, pojawiła się pogłoska sugerująca, że ​​Dwayne „The Rock” Johnson otrzymał 20 milionów dolarów z Arabii Saudyjskiej, by walczyć w kolejnej zagranicznej imprezie PPV, Crown Jewel, o mistrzostwo Universal.

Jednak, Bryan Alvarez z Wrestling Observer, nie wierzy, że jest jakaś prawda spekulacyjna i oczekuje, że People’s Champion będzie nieobecny 2 listopada na stadionie King Fahd International, w Rijadzie.

The Great One wydaje się jednak chętny do powrotu na jeszcze jeden mecz, ponieważ ujawnił w lipcu zeszłego roku, że nie może się doczekać powrotu na ring WWE.

Kilka zdań od samego ​​Dwayne’a „The Rocka” Johnsona!

– Nie mogę się doczekać powrotu do pierścienia WWE.

– Każdy zawsze pyta mnie, jak to jest być w ringu WWE i zawsze im powiem, jest też wielu celebrytów i sportowców, mówię, że nic takiego.

– Nie ma nic takiego jak (bycie) w pierścieniu WWE, ponieważ istnieje pewna żywość tłumu na żywo, jest wielka tkanka łączna, która nie ma sobie równych.

– To zawsze było i zawsze będzie najlepszą częścią mojej pracy, jeśli chodzi o wrestling, czy jestem zapaśnikiem meczu czy po prostu dając promocję. To połączenie z publicznością, nic takiego nie ma.

Jednak ruch zajęty przez The Rocka w Hollywood nie pozwala mu być częścią WWE w najbliższym czasie, ponieważ ma ograniczony czas i istnieje również poważne ryzyko wystąpienia urazu/kontuzji.

Johnson stał się jedną z największych gwiazd Hollywood, po tym, jak wziął udział w hitach takich jak „Szybcy i wściekli”, „Jumanji: Przygoda w dżungli” i „Rampage: Dzika furia”.

Współpracował także z największymi gwiazdami tego biznesu, takimi jak: Christopher Walken, John Travolta i Jason Statham.

Sukces 46-latka w Hollywood przyszedł jednak, po oszałamiającej ośmioletniej karierze w WWE, gdzie dostrzegł wiele wzroku w rozrywce.

“Najbardziej elektryzujący człowiek w sportowej rozrywce” jest jedną z największych legend wszech czasów WWE, ponieważ jest 10-krotnym mistrzem świata, a także miał niezapomniane wojny z takimi jak: „Stone Cold” Steve Austin, John Cena, Triple H i wiele innych.

Ostatni oficjalny pojedynek Rocka odbył się na WrestleManii 32, gdzie zniszczył Ericka Rowana w ciągu sześciu sekund, w improwizowanym pojedynku.

Jego ostatnia wielka rywalizacja, miała miejsce pięć lat temu z Ceną i zakończył się na WrestleManii 29, gdzie stracił mistrzostwo WWE, na rzecz Johna Ceny.

Kuzyn legendy WWE, Roman Reigns, staje się coraz popularniejszy jako kolejna twarz WWE, a obecnie jest mistrzem Universal na Raw.

Podsumowując, ​​Dwayne „The Rock” Johnson obecnie przebywa w Londynie, na planie filmowym spin-offu „Szybkich i wściekłych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *