WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DWAYNE “THE ROCK” JOHNSON W KONTYNUACJI FILMU „JUMANJI”!

Dwayne Johnson potwierdził, że pierwsze prace nad planowaną kontynuacją nowego „Jumanji wreszcie ruszyły. Aktor prowadził już spotkania z producentami.

Jumanji: Przygoda w dżungli, w sequelu znanego filmu przygodowego z lat 90., który ubiegłej zimy osiągnął świetne wyniki w box office. Niedługo po premierze, Dwayne Johnson podzielił się z fanami informacją, że planowana jest także kontynuacja nowej produkcji, a następnie samo studio zaprezentowało jej pierwszy plakat.

Teraz The Rock ponownie zabiera głos w mediach społecznościowych, tłumacząc, że prace nad nadchodzącym filmem postępują. Jak pisze na swoim Instagramie, sequel jest w toku, a scenarzysta Jake Kasdan oferuje w nim historię pełną serca i humoru. Razem z nim nad scenariuszem pracują również Jeff Pinkner i Scott Rosenberg, którzy tworzyli część pierwszą. Aktor żartobliwie dodał również, że bohater grany przez Kevina Harta, zginie w ciągu pierwszych 15 sekund produkcji, ku – jak sądzi – uciesze widzów i obsady.

Zobaczcie zdjęcie:

Panie, panowie i dzieci w każdym wieku.. JUMANJI SEQUEL jest oficjalnie w toku. Cholera, co to za dynamit od naszego pisarza/reżysera Jake’a Kasdana. Nie mogliśmy przestać się śmiać, a co najważniejsze – podobnie jak nasz pierwszy JUMANJI – SERCE w naszej historii jest naszą kotwicą. Pisanie z Jake’em, są nasi oryginalni pisarze JUMANJI Jeff Pinkner i Scott Rosenberg. Powrót do produkcji to mój bliźniak, Matt Tolmach i ja, @danygarciaco i @hhgarcia41. I przepraszam za spoilera, ale @kevinhart4real umiera w pierwszych 15 sekundach filmu, do tego, co zakładam, będzie OGROMNA owacja na stojąco od publiczności i obsady @karengillanofficial @jackblack @nickjonas ? #TheSmolderReturns #SevenBucksProds #SONY #JUMANJI

Film ma zadebiutować zimą przyszłego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *