WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DWAYNE “THE ROCK” JOHNSON W KONTYNUACJI FILMU „JUMANJI”!

Dwayne Johnson potwierdził, że pierwsze prace nad planowaną kontynuacją nowego „Jumanji wreszcie ruszyły. Aktor prowadził już spotkania z producentami.

Jumanji: Przygoda w dżungli, w sequelu znanego filmu przygodowego z lat 90., który ubiegłej zimy osiągnął świetne wyniki w box office. Niedługo po premierze, Dwayne Johnson podzielił się z fanami informacją, że planowana jest także kontynuacja nowej produkcji, a następnie samo studio zaprezentowało jej pierwszy plakat.

Teraz The Rock ponownie zabiera głos w mediach społecznościowych, tłumacząc, że prace nad nadchodzącym filmem postępują. Jak pisze na swoim Instagramie, sequel jest w toku, a scenarzysta Jake Kasdan oferuje w nim historię pełną serca i humoru. Razem z nim nad scenariuszem pracują również Jeff Pinkner i Scott Rosenberg, którzy tworzyli część pierwszą. Aktor żartobliwie dodał również, że bohater grany przez Kevina Harta, zginie w ciągu pierwszych 15 sekund produkcji, ku – jak sądzi – uciesze widzów i obsady.

Zobaczcie zdjęcie:

View this post on Instagram

Ladies, gents and children of all ages.. The JUMANJI SEQUEL is officially underway. Holy shit what a dynamite pitch from our writer/director Jake Kasdan. We couldn’t stop laughing and most importantly – like our first JUMANJI – the HEART in our story is our anchor. Writing with Jake, are our original JUMANJI writers Jeff Pinkner and Scott Rosenberg. Back to produce is my twin, Matt Tolmach and myself, @danygarciaco & @hhgarcia41. And sorry for the spoiler but @kevinhart4real dies in the first 15 seconds of the movie, to what I’m assuming will be a HUGE standing ovation from the audience and the cast @karengillanofficial @jackblack @nickjonas 😂 #TheSmolderReturns #SevenBucksProds #SONY #JUMANJI

A post shared by therock (@therock) on

Panie, panowie i dzieci w każdym wieku.. JUMANJI SEQUEL jest oficjalnie w toku. Cholera, co to za dynamit od naszego pisarza/reżysera Jake’a Kasdana. Nie mogliśmy przestać się śmiać, a co najważniejsze – podobnie jak nasz pierwszy JUMANJI – SERCE w naszej historii jest naszą kotwicą. Pisanie z Jake’em, są nasi oryginalni pisarze JUMANJI Jeff Pinkner i Scott Rosenberg. Powrót do produkcji to mój bliźniak, Matt Tolmach i ja, @danygarciaco i @hhgarcia41. I przepraszam za spoilera, ale @kevinhart4real umiera w pierwszych 15 sekundach filmu, do tego, co zakładam, będzie OGROMNA owacja na stojąco od publiczności i obsady @karengillanofficial @jackblack @nickjonas 😂 #TheSmolderReturns #SevenBucksProds #SONY #JUMANJI

Film ma zadebiutować zimą przyszłego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *