WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 08.10.18 – WYNIKI

No to już oficjalnie: Shawn Michaels postanowił powrócić z emerytury i ponownie będzie występował w ringu. Na galę WWE Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej (2 listopada) zapowiedziano starcie Brothers of Destruction z D-Generation X, które jest pokłosiem wydarzeń z końcówki gali WWE Super Show-Down.
Tym samym Michaels powraca na ring po wielu latach trzymania się decyzji o zakończeniu kariery. Przypomnę, że ostatnia walka Shawna wypadła na WrestleManii 26, gdy przegrał w rewanżu z Undertakerem w pojedynku ze stypulacją „Streak vs. Career”.

 

John Cena także wystąpi w Arabii Saudyjskiej, biorąc udział w ogłoszonym pucharze świata. Oprócz niego na RAW kwalifikację uzyskał powracający Kurt Angle, który zaskoczył Barona Corbina podczas Battle Royal.

 

Bobby Lashley przeszedł podczas RAW heel turn, podczas gdy Kevina Owensa możemy już powoli klasyfikować jako face’a. Podwójny turn został zarysowany w trakcie pojedynku obu panów i podkreślony po nim, gdy Lashley zaatakował jeszcze kolano Owensa.

 

The Bella Twins zgodnie z przewidywaniami odwróciły się ostatecznie od Rondy Rousey. Jednocześnie zaowocowało to ogłoszeniem walki o RAW Women’s Championship pomiędzy Rousey i Nikki Bellą, do jakiej dojdzie na gali WWE Evolution.

 

The Shield przegrało rewanż za Super Show-Down ze Strowmanem, Zigglerem i McIntyrem, po czym zdenerwowany Ambrose samotnie opuścił arenę, pozostawiając w ringu kolegów.

 

Wyniki pisał – Maciej Księżak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *