WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 09.10.18 – WYNIKI

Show rozpoczął pojedynek Becky Lynch z Charlotte o pas kobiet SmackDown. Pojedynek zakończył się podwójnym wyliczeniem i żadna z zawodniczek nie odniosła zwycięstwa. Paige po meczu ogłosiła pojedynek obu tych pań na Evolution w stypulacji Last Woman Standing o pas kobiet SmackDown.

Jeff Hardy pokonał Samoa Joe – zakwalifikowany do turnieju na Crown Jewel

Dostaliśmy ogłoszenie, że na następnym SmackDown zobaczymy członków stajni The Evolution – Batistę, Rica Flaira, Triple H i Randego Ortona

Rozpoczęliśmy Miz TV. Specjalnymi gośćmi byli dziś AJ Styles i Daniel Bryan. Na początku Daniel wyśmiewał się z porażki Miza na Super Show – Down. Następnie zaczęła się sprzeczka, w której Bryan mówił, że wrócił do ringu WWE tylko po to aby odzyskać pas WWE i jedynym kłopotem na który natrafił jest AJ Styles. AJ odparł, że Danielowi nie uda się zdobyć pasa i po Crown Jewel ten tytuł nadal będzie fenomenalny.

AJ Styles pokonał Sheltona Benjamina

Powitaliśmy Aidena Englisha. Przedstawił Nam On wydarzenia z nocy w Milwuakee. Pokazał Nam film, w którym Lana dziękuje mu za to, że jest i razem z Rusevem cieszą się, że moga świętować Rusev Day. Film się urwał. Aiden zaprosił Ruseva wraz z małżonką. Spytał Bułgara co o tym sądzi. Do głosu doszła Lana, która powiedziała, że ma pełny film, ponieważ włamała się do jego komputera. Na filmie oprócz wcześniejszych scen była także dość niemoralna propozycja od Aidena do Lany. Aiden przyznał się i zaproponował Lanie dołączenie do Aiden Day. Lana pokiwała głową, a Rusev zaatakował Englisha.

Rey Mysterio za tydzień powróci i zmierzy się z Shinsuke Nakamurą o wejście do turnieju na Crown Jewel

Randy Orton pokonał Big Showa – zakwalifikowany do turnieju na Crown Jewel

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *