WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

KHABIB NURMAGOMEDOV W WWE?

Czy mistrz wagi lekkiej UFC, Khabib Nurmagomedov (27-0), po największej wygranej w karierze, może przenieść się do WWE?

Wszystko wskazuje na to, że pomysł na występy Rosjanina w WWE nie są wyssane z palca. „Orzeł” opublikował bowiem na Twitterze pytanie do fanów o opinię na temat potencjalnych przenosin do WWE i… walki z byłym mistrzem wagi ciężkiej UFC i gwiazdą WWE – Brockiem Lesnarem (5-3, 1 N/C):

Skąd w ogóle pomysł na przenosiny Nurmagomedova do WWE?

Otóż, w ostatnich dniach Rosjanin zagroził, że odejdzie z UFC, jeśli Ci pożegnają się z jego kolegą – Zubairą Tukhugovem (18-4), którego w wyników rozróby po UFC 228 usunięto z rozpiski UFC, w Montcon, gdzie miał zmierzyć się z Aretemem Lobovem (13-14-1, 1 N/C).

Ponadto, furorę w sieci robi zdjęcie „latającego” Khabiba, który po poddaniu Conora McGregora na UFC 229, w Las Vegas, wyskoczył z oktagonu i próbował wymierzyć sprawiedliwość trenerowi Irlandczyka – Dillonowi Danisowi. Zrzuty z wyskoku Nurmagomedova jak plaga obiegają internet:

Znalezione obrazy dla zapytania khabib jump dillon danis

Co ciekawe, sam „Orzeł” sugerował walkę w WWE z zawodnikiem dywizji ciężkiej – Brockiem Lesnarem, co z pewnością przyniosłoby ogromny rozgłos nie tylko w Stanach Zjednoczonych, gdzie WWE po prostu kochają, ale i na całym świecie.

A Wy co myślicie na ten temat? Czy potencjalna walka, nawet ustawiona w WWE, między Lesnarem, a Nurmagomedovem to dobry pomysł?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *