WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

OŚWIADCZENIE ROMANA REIGNSA NA RAW!

Do bardzo smutnego wydarzenia doszło podczas dzisiejszego Monday Night RAW. Leati Joseph Anoaʻi znany całemu światu wrestlingowemu jako Roman Reigns ogłosił, że białaczka, którą lekarze zdiagnozowali 11 lat temu, znowu zaatakowała zawodnika. Powiedział on, że oddaje mistrzostwo i zawiesza swoją karierę, by skupić się przede wszystkim na swoim zdrowiu i rodzinie. Jednocześnie zaznaczając, że gdy tylko upora się z białaczką, to powróci do ringu WWE.

WWE udostępniło ekskluzywne wideo, które pokazuje, jak Roman żegna się z pozostałymi zawodnikami na backstage’u. Byli tam między innymi Shawn Michaels, Triple H, czy osoby z którymi toczył poważne story Braun Strowman i Paul Heyman. Również na Twitterze zrobiło się wielkie poruszenie dotyczące choroby Romana Reignsa. Zarówno obecni zawodnicy, jak i legendy postanowiły napisać kilka słów otuchy dla byłego już mistrza.

 

Odwaga – siła w obliczu bólu lub żalu. Dałeś nam wszystko w tym wrażliwe i odważne momenty. My, Twoja rodzina WWE, przekazujemy Ci całą naszą miłość i wsparcie.

Jesteśmy tu dla Ciebie i zostaniemy tu dla Ciebie. Dzień pierwszy. Kochamy Cię.

Dziękuję Roman Reigns, jesteśmy z Tobą!

Walcz do zwycięstwa mój odważny bracie!

 

Kilka słów ode mnie. Pamiętajmy, tutaj chodzi o zdrowie człowieka. Nie ważne, czy lubicie postać Romana Reigns w WWE, czy też nie, ale choroba nie jest żadnym wymyślonym story przez zarząd i powinniśmy jako cała społeczność WWE zjednoczyć się i wspierać jedną z największych obecnie gwiazd WWE. Teraz pozostaje nam tylko czekać, aż będą pojawiać się aktualizacje dotyczące zdrowia Romana.

#ThankYouRoman

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *