WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

BYLI CZŁONKOWIE THE WYATT FAMILY ZNÓW RAZEM?!

Ostatnimi czasy Bray Wyatt wysyła bardzo dziwne wiadomości na portalach społecznościowych, co może świadczyć o kosmetycznej, bądź też sporej zmianie gimmicku.

Jeżeli jesteście fanami obecnego gimmicku Bray’a, to niestety musimy Was zmartwić – najprawdopodobniej powróci on w starym gimmicku lidera The Wyatt Family.

Nie bez powodu wspominamy o The Wyatt Family, ponieważ Bray Wyatt według obecnych planów ma ponownie połączyć siły z Harperem. Spowodowane jest to kontuzjami ich obecnych tag team partnerów – Matt Hardy najprawdopodobniej już nigdy nie wystąpi w ringu, a Rowana czeka jeszcze kilka miesięcy przerwy, zatem Creative Team poważnie myśli o złączeniu byłych członków Wyatt Family w tag team.

Jeśli WWE zdecyduje się na takie posunięcie, Harper i Wyatt wystąpią razem po raz pierwszy od kwietnia 2017 roku. Wyatt ostatni występ w WWE TV zaliczył 13 sierpnia, a od połowy września nie występuje nawet na live eventach. Harper zaś na galach od 1 października, czyli gali, która odbyła się w Kennewick w Waszyngtonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *