WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

CZTERDZIESTE URODZINY CM PUNKA!

W dniu dzisiejszym swoje okrągłe, czterdzieste urodziny obchodzi były zawodnik WWE – Phill Brooks, bardziej znany fanom na całym świecie jako CM Punk.

W swojej karierze w największej federacji świata osiągnął naprawdę sporo – jest dwukrotnym WWE Championem (z niedawno pobitym, 434 – dniowym rekordem w długości panowania), trzykrotnym World Heavyweight Championem, a ponadto posiadał również tytuły tag teamowe, Interkontynentalny oraz ECW. Punk jest również jedynym zawodnikiem, który dwa razy z rzędu (i w ogóle) zdobył walizkę Money in The Bank.

Brooks zostal zapamiętany przez fanów dzięki swojemu długiemu reignowi z pasem, ale przede wszystkim z powodu słynnego Pipe Bombu na jednym z odcinków RAW, w którym obraził zarząd federacji oraz fanów.
Z powodu zgrzytów z zarządem, Punk rozstał się z federacją w 2014 roku i do tej pory pozostaje z nią w nie najlepszych stosunkach.

Rozpoczął później karierę w UFC, jednak po dwóch porażkach dalsze losy Brooksa jako zawodnika MMA stoją pod znakiem zapytania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *