WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DEAN AMBROSE VS SETH ROLLINS – PORÓWNANIE TURNÓW!

– Witamy w pierwszym artykule z eksperymentalnej serii „Porównanie”! W tej serii będziemy porównywać podobne do siebie sytuacje ze świata Pro-Wrestlingu! Na pierwszy ogień pójdzie porównanie turnów na The Shield w wykonaniu Setha Rollinsa i Deana Ambrose’a.

TURN SETHA ROLLINSA: 

– Seth Rollins obrócił się przeciw swoim przyjaciołom na RAW z dnia 2 Czerwca 2014 roku. Podczas „proma” The Shield na arenie pojawiło się Evolution (Triple H i Randy Orton). Po krótkiej wymianie zdań Triple H stwierdził, że zawsze jest czas na Plan B. Po tych słowach Seth Rollins zaatakował krzesłem Romana Reignsa i Deana Ambrose’a.

TURN DEANA AMBROSE’A

– W zeszłym tygodniu na RAW, odbyła się walka o pasy Tag-Team. Dean wraz z Sethem pokonali wówczas The Show. Podczas celebracji mistrzowskiej Dean zaatakował swojego przyjaciela, wykonując na nim Dirty Deeds, przechodząc przy tym długo wyczekiwany Heel Turn.

CO BYŁO LEPSZE?

– Pod względem reakcji fanów lepszy był Turn Deana. Jak wiemy na tym samym RAW, Roman Reigns ogłosił zawieszenie swojej kariery, przez powracającą białaczkę. Po twarzy Deana widać było, że nie jest aż tak tym przejęty jak Seth, który płakał. Dean wykorzystał wtedy to, że Roman nie pomoże Sethowi i zaatakował go.

– Jednak pod względem zaskoczenia, lepszy był turn Setha, którego nikt się nie spodziewał. Seth „tak po prostu” zniszczył swoją przyjaźń z Romanem i Deanem, co fani odebrali w mieszany sposób. Sam turn również moim (Jakuba) zdaniem był po prostu ciekawszy.

– Podsumowując, w tym porównaniu mamy remis. Obydwa turny były ciekawe, i każdy z nich miał swój urok. Obydwa turny był na wysokim poziomie.

– Tym kończymy pierwsze porównanie. Liczymy na pozytywny odbiór nowej serii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *