WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 30.10.2018 – WYNIKI

Show otworzył mistrz WWE – AJ Styles. Zaprosił On do ringu Daniela Bryana – swojego przeciwnika o pas WWE na Crown Jewel. AJ przeprosił za zachowanie sprzed tygodnia. Daniel zaczął prowokować mistrza i AJ stwierdził, że nie ma sensu czekać do Crown Jewel. Ich pojedynek odbędzie się już teraz. Nagle na arenie rozbrzmiała muzyka Shane’a McMahona i komisarz SmackDown oficjalnie powrócił do swojej roli. Zapowiedział, że AJ Styles będzie bronił pasa WWE właśnie teraz przeciwko Danielowi Bryanowi.

AJ Styles pokonał Daniela Bryana – WWE Championship Match

Po meczu do ringu wbiegł Samoa Joe. Zaatakował mistrza, oraz nieprzytomnego Daniela. Następnie podniósł pas WWE do góry.

Paige na zapleczu zaproponowała Charlotte, aby została kapitanem drużyny kobiet SmackDown na Survivor Series.

Big E pokonał Cesaro w specjalnym Haloweenowym pojedynku

Shane McMahon spotkał się z zawodnikami turnieju na Crown Jewel ze strony SmackDown. Powiedział, że osoba ze SmackDown, która przegra z osobą z RAW nie będzie więcej mogła występować w niebieskim brandzie.

Paige zapowiedziała, że Daniel Bryan został zastąpiony Samoa Joe podczas Crown Jewel i to właśnie przeciwko niemu Styles będzie bronił tytułu.

Shinsuke Nakamura pokonał R – Trutha – Singles Match

Powitaliśmy Becky Lynch. Mówiła o tym, że po raz kolejny pokonała Charlotte. Zapewniała również, że na Survivor Series rozprawi się łatwo z Rondą Rousey i połamie jej ramię.

Jeff Hardy i Rey Mysterio pokonali The Miza i Randego Ortona – Tag Team Match

Po meczu Randy Orton wykonał RKO dla Mysterio, Hardego, oraz The Miza. Widokiem odchodzącego Vipera zakończyliśmy dzisiejsze SmackDown.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *