WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SERENA WILLIAMS W WWE?

Serena Williams of the US plays a forehand return during her women's singles match against Russia's Margarita Gasparyan on day seven of the 2016 Australian Open tennis tournament in Melbourne on January 24, 2016. AFP PHOTO / SAEED KHAN-- IMAGE RESTRICTED TO EDITORIAL USE - STRICTLY NO COMMERCIAL USE / AFP / SAEED KHAN (Photo credit should read SAEED KHAN/AFP/Getty Images)

Zagraniczne media podają, że Stephanie McMahon, amerykańska biznesmenka, współwłaścicielka federacji wrestlingu WWE, chciałaby zobaczyć w ringu Serenę Williams. W rozmowie z news.com.au, Stephanie zaznaczyła, że chciałaby skusić tenisistkę do spróbowania się w nowej dyscyplinie.

Serena! Chcę Sereny! Ona jest wspaniała – powiedziała w wywiadzie Stephanie McMahon, która zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli Amerykanka zdecydowałaby się na wrestling, to przyciągnęłaby do WWE nowe grono wielbicieli. Właścicieli federacji zapewne stać na to, by zaoferować jednej z najlepszych tenisistek na świecie ofertę, która mogłaby ją skusić, jednak chyba nie w najbliższej przyszłości…

Jak na razie wydaje się, że Serena Williams nie skorzysta z zaskakującej propozycji. Zawodniczka wraca do formy po urodzeniu dziecka we wrześniu 2017 roku, a w jednym z wywiadów wyznała, że wraz z mężem zamierzają się starać o rodzeństwo dla swojej córeczki…

Właściciele federacji wrestlingu zdają sobie sprawę z tego, że znani sportowcy mogą wiele dać WWE. Przykładem tego może być Ronda Rousey. Była judoczka oraz była zawodniczka mieszanych sztuk walki na początku tego roku związała się z federacją. Rousey, która ma za sobą niejeden sportowy sukces, bardzo szybko została gwiazdą wrestlingu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *