WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 05.11.2018 – WYNIKI

Z góry przepraszam, że wyniki tak późno i nie ma opisów walk, jednak dziś dysponowałem małą ilością czasu.

Gala odbywa się w Manchesterze. Na stage’u są już wszyscy zawodnicy i rozbrzmiewa theme song Barona Corbina. GM Raw pojawia się na arenie, a przy okazji dostajemy wydarzenia z Crown Jewel, kiedy to przez własnie interwencję Corbina, Braun Strowman przegrał starcie o Universal Championship. Przy ringu znajdują się również ochroniarze. Zaczyna wypowiadać się o wydarzeniach z Crown Jewel oraz o Survivor Series, z uwzględnieniem wszystkich mistrzów. Dowiadujemy się, że pierwszymi członkami Teamu Raw zostali Dolph Ziggler i Braun Strowman. Kapitanką kobiet zostaje natomiast Alexa Bliss. Była mistrzyni kobiet Raw pojawia się na arenie i ogłasza rewanż za Evolution – Riott Squad zmierzą się z Bayley, Sashą Banks oraz Natalyą. Alexa chce ogłaszać kolejne walki, jednak na arenie zjawia się Kurt Angle! Angle proponuje swoją walkę on vs. Corbin. Jeżeli Angle wygra, zostanie kapitanem Teamu Raw. Crobin przystaje na tę propozycję. Alexa chce kontynuować, jednak tym razem pojawia się nie kto inny, jak Braun Strowman! „The Monster among man” niszczy ochroniarzy. W tym momencie Crobin ucieka z ringu i udaje się na zaplecze, a Strowman zaraz za nim.
Kamera przenosi się na backstage, gdzie Braun szuka Barona, jednak nigdzie nie może go znaleźć.

Tymczasem dostajemy krótki wywiad z Sashą, Bayley i Natalyą. Natie ma dziś specjalny element ubioru – okulary swojego niedawno zmarłego Ojca i to właśnie Jemu chce dedykować dzisiejsze starcie.

6 – Women Tag Team Match
Sasha Banks, Bayley & Natalya vs. Riott Squad – No contest

Walka zakończyła się po tym, jak Ruby Riott złamała okulary Natie. Jedno z dziwniejszych zakończeń jakie widziałem.

Za zapleczu Braun Strowman nadal szuka Corbina, jednak nadal bezskutecznie

Singles Match
Apollo Crews def. Jinder Mahal /w Sing Brothers

Co ciekawe, Apollo nie wygrał po swoim finisherze, tylko po Standing Moonsaulcie.

Krótkie przypomnienie wydarzeń z Crown Jewel, a konkretnie z main eventu, kiedy to DX pokonało Brothers of Destruction.

Na arenie pojawia się Seth Rollins. Na telebimie wyświetlają się wydarzenia sprzed dwóch tygodni, kiedy to Dean Ambrose odwrócił się od swojego tag team partnera. Seth mówi o Crown Jewel oraz o tym, że Brocka Lesnara oczywiście nie ma dziś w budynku. Powoduje to buczenie u fanów. Seth odnosi się również do tytułów, które posiada. Wszedł bowiem z trzema pasami (Intercontinental + oba pasy tag teamowe). „The Architect” mówi, że może być dla niego niemożliwym bronienie dwóch pasów na raz. W tym momencie na titantronie pojawia się Baron Corbin, który ogłasza walkę… o Raw Tag team Championship! Seth Rollins zmierzy się z Authors of Pain!

2 on 1 Handicap Match for Raw Tag Team Championship
The Authors of Pain /w Drake Maverick def. Seth Rollins (c) – NOWI MISTRZOWIE TAG TEAMÓW RAW: THE AUTHORS OF PAIN!

Po pojedynku zjawia się Dean Ambrose, który wykonuje Dirty Deeds na Rollinsie, nadal nie dając odpowiedzi, dlaczego odwrócił się od swojego „brata”.

Na backstage’u Baron Corbin jest przepytywany przez reporterkę, jednak pojawia się Braun Strowman, a Baron ponownie ucieka. Ładna zabawa w kotka i myszkę.

Na arenie zjawia się Dolph Ziggler, który naturalnie wypowiada się o World Cup Tournament. W ramach przypomnienia – Dolph dotarł do finału, gdzie miał walczyć z The Mizem. Ten jednak doznał kontuzji, więc zastąpił go Shane McMahon, który ostatecznie zwyciężył. Niemal natychmiast przerwał mu Elias, przywitany głośnym śpiewem fanów „Oooo Walk With Elias!”. Elias śpiewa krótką piosenkę, po czym udaje się do ringu na starcie z Zigglerem. W międzyczasie widzimy promo The Revival, którzy ogłaszają swój debiut w 205 Live.

Singles Match
Elias def. Dolph Ziggler

Na arenie zjawia się Ronda Rousey, która naturalnie przechwala się, że jest ostatnią kobietą, z którą Becky Lynch powinna chcieć zadrzeć i inne tego typu głupoty, puentując wszystko faktem, że jest najniebezpieczniejszą suką na tej planecie. Jeju… teraz zjawia się Nia Jax, więc znów będzie wiało nudą. Jax przypomina, że gdy tylko Ronda rozprawi się z Becky, to właśnie na nią Ronda będzie musiała zwrócić swoją uwagę. Na szczęście szybko przerywa to wszystko Ember Moon, która samym swoim wejściem zmiażdżyła obie zawodniczki…

Singles Match
Nia Jax def. Ember Moon

Po walce pojawia się Tamina. Przez chwilę Nia i córka „Superfly” Jimmiego Snuki patrzą na siebie, po czym Tamina wykonuje Samoan Drop na Ember. Na koniec Snuka oraz Jax przytulają się i tym kończymy segment.

Na backstage’u kolejny wywiad z Baronem Corbinem, tym razem przy limuzynie. Nagle słychać krzyk Brauna Strowmana. Corbin w ostatniej chwili zdążył odjechać, dokładając, że Drew McIntyre zastąpi go w dzisiejszej walce.

Zjawiają się Lio Rush oraz Bobby Lashley. Nie muszę raczej pisać o czym mówił Lio, gdyż co tydzień mówi to samo.

Singles Match
Bobby Lashley /w Lio Rush def. Finn Balor

Po walce zjawia się Drew McIntyre, który patrzy w oczy Lashleya. Czarnoskóry zawodnik wycofuje się, a Drew podnosi Balora przy owacjach fanów. To nie trwa jednak długo, gdyż chwilę później Drew popycha Finna na liny i wykonuje Claymore. Wówczas na arenie zjawia się Kurt Angle, który nie czekając na gong atakuje McIntyre’a. Sytuacja zostaje jednak opanowana i możemy zaczynać!

Singles Match (jeśli Kurt Angle wygra, zostaje kapitanem Teamu Raw)
Drew McIntyre def Kurt Angle

Co ciekawe, walka była naprawdę dobra. Drew wygrał po… Ankle Locku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *