WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

CHEAT2WIN – ZAKOŃCZENIE SERII

– Witam w ostatniej części serii Cheat2Win. Dzisiaj w historii wrestlingu obchodzimy smutny moment… Dokładnie 13 lat temu Eddie Guerrero odszedł z tego świata. Była to ogromna strata dla całego Pro-Wrestlingu. W tym, ostatnim artykule przypomnę wam Tribute Show Eddiego jak i zwieńczę tą serie.

– RAW otworzył sam Vince McMahon, wraz z płaczącymi zawodnikami WWE. Na wszystkich twarzach widać było smutek i pustkę. Vince wtedy oficjalnie potwierdził śmierć czołowej gwiazdy w tamtych czasach – Eddiego Guerrero. Na twarzach fanów widać było tęsknotę. Osobiście najbardziej wrył mi się w pamięć obraz płaczącego chłopca, który nie mógł zatrzymać łez. Również od emocji nie powstrzymywali się Chavo Guerrero – kuzyn Eddiego, Chris Benoit, Rey Mysterio, (Również ta trójka wprowadziła pośmiertnie Eddiego do Hall of Fame) jak i The Animal – Batista. Później zobaczyliśmy specialny, łamiący serce film poświęcony karierze i życiu Latino Heata.

– Gdy Eddie zmarł miałem raptem rok i nie wiedziałem czym jest wrestling. Jednak gdy dowiedziałem się kim był Latino Heat od razu został on moim bohaterem. Po obejrzeniu powtórki Tribute Show, uroniłem łzy. Teraz w jego rocznicę śmierci mogę śmiało powiedzieć, że był to najlepszy zawodnik w całej historii Pro-Wrestlingu, jak i legenda o której nigdy nie zapomnimy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *