WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 21.11.2018 – WYNIKI

Dzisiejsze SmackDown rozpoczęliśmy przypomnieniem walki Charlotte Flair vs Ronda Rousey, po czym była mistrzyni niebieskiego brandu weszła do ringu. Fani zaczęli skandować „Thank you Charlotte!”. Flair cieszy się, że dała popalić najgroźniejszej kobiecie na świecie. Informuję Rondę także, że nie ma zamiaru jej przepraszać, gdyż każda atak na nią sprawiał jej przyjemność. Dodaje również, że zrobiła to dla Becky. Na arenę wchodzi GM SmackDown Paige i mówi, że nikogo nie musi przepraszać. Paige jak i wszyscy ją za to uwielbiają. Będzie jednak zmuszona nałożyć karę na Charlotte w wysokości 100tyś dolarów za zaatakowanie oficjeli WWE. Gdy Flair chciała odpowiedzieć, na arenie pojawiły się Peyton Royce i Billie Kay. Po chwili charakterystycznego kpienia sobie z Flair, chciały, aby jedna z nich zawalczyła z nią.

One on One Match: Charlotte Flair pokonała Billie Kay

Po walce Charlotte Flair zaprosiła do ringu Peyton Royce, by ta również a nią zawalczyła.

One on One Match: Charlotte Flair pokonała Peyton Royce przez DQ

Po meczu zawodniczki zaatakowały byłą mistrzynię, lecz ta poradziła sobie ze swoimi oponentkami.

Na ekranie pojawia nam się Rey Mysterio, który ma krótką wiadomość do Ortona. Twierdzi, że Orton chce mu zrobić to samo, co Jeffowi Hardy’emu, lecz Rey nie zamierza być kolejną ofiarą Vipera.

 

Drodzy Państwo, czas na MizTV! Przy wejściu Miza mogliśmy usłyszeć od fanów jego charakterystyczny okrzyk: „Miz is AWESOME!”. Ten im podziękował i zaprosił na ring Komisarza SD Shane’a McMahona. Miz mówił o wydarzeniach z Survivor Series, gdy zostali jako ostatni i walczyli do samego końca. Uważa, że razem stanowiliby najlepszy team na świecie. Zaprosił do ringu lokalnych zawodników, aby z nimi zawalczyć.

Tag Team Match: The Bryan Brothers pokonali Miza i Shane’a McMahona (!)

Na ringu obok zastawionego stołu ujrzeliśmy The New Day. Świętują oni Święto Dziękczynienia. Powiedzieli, że są wdzięczni za swoje zwycięstwo na Survivor Series, które nie liczyło się niestety do ogólnego wyniku SmackDown vs RAW. Dodatkowo Woods dziękuje za 2TB miejsca na dysku, bo dzięki temu może grać w Red Dead Redemption 2 bez usuwania innych i Big E podziękował za piersi… indycze. Na ring wchodzą mistrzowie Tag Team SD wraz z Big Showem. Po krótkiej wymianie zdań dochodzi do walki pomiędzy nimi.

Six Man Tag Thanksgiving Feast Fight: The New Day pokonali The Bar i Big Showa

Krótkie promo Ortona. Powiedział, że ludzie myślą, iż maska Reya coś znaczy, lecz to nieprawda. Postanowił ją zniszczyć, tak samo jak jej właściciela. Rey niech czeka na RKO.

Tag Team Match: Asuka i Naomi pokonały Mandy Rose i Sonyę Deville

W stronę ringu zmierza Daniel Bryan, lecz już bez chantów „Yes, Yes, Yes!”. Zaczyna od tego, że popełnił zdradę odchodząc trzy lata temu na emeryturę. Od tamtego czasu jeździł po całym kraju i robił wszystko, aby móc powrócić do ringu i dalej walczyć. Nazwał on idiotami ludzi, którzy poniekąd znaleźli swojego nowego ulubieńca i chantowali mu. Nie mógł znieść, że „Yes!” było coraz cichsze z tygodnia na tydzień. Gdy podczas walki z AJ Stylesem nadarzyła się okazja, by spełnić marzenia, wykorzystał je, kopiąc Stylesa w krocze. Zdał sobie sprawę, że nie musiał wygrać na Survivor Series, aby być zwycięzcom. Przegrał, aby Lesnar pokonał swoją słabość. Od tamtej pory umarł Daniel Bryan, którego wszyscy znają, a pojawił się „Nowy Daniel Bryan”. Po zakończeniu proma stanął na stole komentatorskim unosząc tytuł ku górze.

One on One Match: Randy Orton pokonał Reya Mysterio

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *