WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

AJ STYLES NEGOCJUJE NOWY KONTRAKT Z WWE!

AJ Styles negocjuje nowy kontrakt z WWE

Portal „Fightful” informuje o negocjacjach AJ Stylesa z WWE w sprawie nowej umowy.

Obie strony zasiadły do rozmów w ostatnich tygodniach i będą chciały zamknąć negocjacje do końca tego roku. Styles jest chętny by pozostać w federacji Vinca McMahona, ale chciałby zapewnić sobie teraz trochę lżejszy grafik, który pozwoli mu spędzać więcej czasu z rodziną. AJ chciałby umowy podobnej do tej, którą ma obecnie Randy Orton, a więc regularne występy w WWE TV, natomiast ograniczona liczba live eventów. Szczególnie mowa o galach weekendowych, gdy zawodnik mógłby udać się właśnie na spotkanie z rodziną i wrócić do pracy na czas tygodniówki.
Według aktualnych informacji umowa będzie prawdopodobnie 3-letnia i nie można wykluczyć, że będzie to ostatni pełny kontrakt w karierze Stylesa, który nie ukrywał nigdy specjalnie, że nie zamierza walczyć do pięćdziesiątki i po 40 roku życia będzie powoli myślał nad końcem kariery. Aktualnie Styles ma 41 lat, więc w wieku 44 lat może już decydować się pomału na “odwieszenie butów na kołek”, lecz przyznać mu trzeba że świetnie się trzyma jak na swój wiek, ponieważ porównując go do np. Jeffa Hardyego, który jest w jego wieku można zauważyć, że były mistrz U.S ma drobne braki kondycyjne, i odczuwa różne urazy, a szczególnie w okolicach pleców.
Portal dodaje także, że AJ nie miał problemów z oddaniem tytułu mistrzowskiego i ponoć sam podsuwał takie rozwiązanie, bo jako mistrz WWEreprezentował federację na wszystkich galach i live eventach, a teraz przed okresem „Road to WrestleMania” zapewne dostanie trochę luzu i będzie mógł spędzić czas z rodziną, którą zdaniem zawodnika mocno zaniedbał przez ten miniony rok. Przy okazji będzie miał okazję podleczyć kilka mniejszych urazów z którymi się zmaga od dłuższego czasu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *