WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 28.11.2018 – WYNIKI

Widokiem Paige na ringu rozpoczynamy dzisiejszą tygodniówkę. Zaprasza ona obecną WWE SmackDown Women’s Championkę – Becky Lynch. Mówi, że jest najgorętszym towarem w WWE i szkoda, gdy jej nie ma. Wspomina atak na RAW, gdzie walczyła cała zakrwawiona. Była gotowa walczyć na SD oraz Survivor Series, lecz jej zabronili. Musiała oglądać, jak ktoś inny walczy z Rondą, co jej się średnio podobało. Wzywa więc Charlotte do ringu. Gdy ta weszła do ringu, Becky mówi, że dobrze sobie radziła z Rousey, lecz gdyby to ona walczyła, to mistrzyni RAW nie mogłaby chodzić. Zarzuca Charlotte, że próbuje ją kopiować.

Flair odpowiada Becky, że w ringu była sobą, czyli 7-krotną mistrzynią kobiet, oraz jedyną, która mogła tak zbić Ronde. Stwierdziła, że jest genetycznie lepsza, aby dokonać takiego zniszczenia. Becky nadal uważa, że ciągle kogoś kopiuje. Najpierw był to jej ojciec Rick Flair, a teraz „The Man”. Flair uważa, że dostała zbyt mocno od Nii Jax, gdyż jej stan zmienił się z dziwacznego na urojony. Po tej sprzeczce Flair zamierza walczyć z Becky, lecz Paige na to nie pozwala. Uwielbia ich temperament, ale ich walka będzie miała miejsce na TLC, gdzie zmierzą się w stypulacji TLC o pas mistrzowski kobiet SmackDown. Nagle przy muzyce Mandy Rose na arenę wchodzą niezadowolone zawodniczki: Sonya Deville, Mandy Rose, Zelina Vega i The Ilconics. Mandy mówi, że nie zgadza się z Paige, że tylko one mają taki temperament. Każda z nich zasługuje na ten tytuł. Po tych słowach na arenie pojawia się reszta kobiecej dywizji: Naomi, Asuka, Carmella i Lana. Naomi w pełni zgadza się z Rose i każda zawodniczka SD ma wiele talentu. Becky mówi, że może walczyć z kimkolwiek. Paige po wysłuchaniu zarzutów, ogłasza kobiecy Battle Royal, którego zwyciężczyni dołączy do walki mistrzowskiej na TLC.

Tag Team Match: The Usos pokonali The Bar

Po meczu przenosimy się na zaplecze, gdzie widzimy The Miza w towarzystwie The New Day. Mizanin myśli, że śmieją się przy oglądaniu Marine 6, lecz Xavier mówi, iż oglądają jego walkę sprzed tygodnia z lokalnymi kompetytorami. Miz przypomina, że walczył na Survivor Series ramie w ramie z Shanem. The New Day przypomina jednak, że tylko oni ze SmackDown wygrali. Podirytowany Miz mówi, że pokonałby każdego z nich.

Wracamy do ringu, w którego kierunku zmierza AJ Styles. Mówi on o swojej utracie pasa 2 tygodnie temu. Powiedział, że nikt nie lubi przegrywać, ale nie podoba mu się sposób, w jaki przegrał. Pokazał on fragment tamtej walki. Rozumie, że Daniel chciał zdobyć pas WWE, ale nie wiedział, że posunie się tak daleko. Dodatkowo po meczu został przez niego zaatakowany, co bardzo się nie podobało. Styles mówi, że był w domu, gdy Bryan ogłaszał, że wszystkim znany Daniel już nie żyje, a pojawił się Nowy Daniel Bryan. AJ zamierzą stłuc Bryana i może to zrobić nawet teraz. Po chantach publiczności „Yes”, Styles poinformował, że mistrza nie ma dzisiaj z nami. AJ mówi Bryanowi, żeby pamiętał o walce na TLC, oraz żeby wziął tytuł WWE, który należy do niego.

W tym miejscu miała odbyć się walka Nakamury z Rusevem, lecz United States Champion zaatakował Ruseva przed gongiem i do owej walki nie doszło. Dwukrotnie wykonał on Kinshase na Bułgarze.

Jesteśmy świadkami 20-lecia kariery Jeffa Hardego w WWE. Jeff dziękuje wszystkim, za bycie przy nim w tym szalonym okresie. Powiedział, że to dzięki WWE mógł być tym Charismatic Enigmom, którego wszyscy znają. Pomimo tego, że przeżywał wzloty i upadki, fani zawsze byli przy nim, za co bardzo dziękuje. Mówi, że nie byłoby go tu, gdyby nie Beth (jego żona) i jego dzieci. Od razu mówi, że to nie jest przemowa pożegnalna, bo sam nie wie, kiedy to wszystko się skończy.

Na arenie pojawia się Samoa Joe, który przeprasza za swoje spóźnienie. Mówi, że chciał przyjść szampanem, ale to nie jest dobry pomysł, by wznosić toast dla Jeffa. Shane karze Joe odłożyć mikrofon, lecz Hardy go powstrzymuje. Joe mówi, że nie zamierza świętować słabości, oraz nie wierzy w drugą szansę, gdy ludzie tacy jak on nie dostali tej pierwszej. Samoa nie chce uwierzyć, że pomimo tylu błędów Jeffa, nadal jest stawiany na piedestale. Następnym razem, gdy będzie bezsilny, poda swoją pomocną dłoń. Będzie to pomoc szybka i niebezbolesna. Jeff odpowiada, że w ciągu tych 20 lat, 20 razy zamierzał skończyć kariere, lecz jeśli Joe chce, to mogą teraz zawalczyć. Pomimo gotowości Hardego, Joe opuścił arenę.

One on One Match: Kofi Kingstone (z Big E i Xavierem Woodsem) pokonał The Miza

Na arenie pojawił się Randy Orton, który mówi, że ludzie używali różnych negatywnych słów dot. zeszłotygodniowych wydarzeń. On jednak użyłby słowa euforia. Nigdy nie rozumiał, co jest takiego niezwykłego w kawałku śmiecia, który Rey nosił na twarzy. Uważa, że jego zachowanie nie miało na celu obrażenie jego kultury, lecz zrzucenie go z piedestału, na który ludzie go wnieśli. Orton chciał pokazać, że to kolejna z jego licznych ofiar. Na arenie pojawia się Rey, który mknie w kierunku Ortona i dochodzi do bójki. Po chwili dominacji Reya, to Randy przejmuje inicjatywę. Na sam koniec Orton przyłożył Mysterio krzesło do szyi i uderzył nim o schody.

1# Contenders Women’s Battle Royal

Eliminacje:

Lana ->Zelina Vega

The IIconics -> Lana

Asuka -> The Ilconics

Asuka -> Carmella

Naomi -> Mandy Rose

Sonya Deville -> Naomi

Asuka -> Sonya Deville

Zwyciężczynią starcia i zarazem trzecią uczestniczką TLC Matchu o pas kobiet SmackDown została ASUKA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *