WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

CZY WRESTLING BĘDZIE POPULARNY W POLSCE?

Czy wrestling ma jakieś szanse, aby zaistnieć w Polsce? Na pewno nie raz zadaliście sobie to pytanie, więc dziś przychodzimy do was z odpowiedzią. Jak wiemy mieszkańcy naszego kraju nie darzą sympatią wrestlingu, ponieważ według nich jest to „udawane” i absolutnie nie ciekawe. Owe osoby szukają minusów kryjących się za tą dyscypliną sportu ekstremalnego, lecz nie dostrzegają pozytywów czerpanych z rozrywki podczas oglądania poczynań największych gwiazd pro wrestlingu. Ludzie, którzy nie wzbudzają zainteresowania zapasami uważają, że nie ma najmniejszych szans na zaistnienie wrestlingu w Polsce, jednak jest wiele czynników mogących być wprowadzone przez władze federacji pro wrestlingowych, które mogły by zwiększyć sympatię mieszkańców Polski do swojego Show.

1. Wykorzystanie Babatunde do promocji WWE w Polsce.

Wszyscy pamiętamy czas, w którym Jinder Mahal jako Mistrz WWE był dominatorem na Smackdown Live, a to wszystko po to żeby promować wrestling w Indiach, czyli w kraju, z którego pochodzi wcześniej wspomniany zawodnik. To samo można zrobić z Polakiem aktualnie trenującym w WWE Performance Center, który ma bardzo dobre warunki fizyczne, aby stać się zawodnikiem dominującym w swoim brandzie. Babatunde mógłby zdobyć w przyszłości głowne Mistrzostwo WWE, a polskie media mogłyby spróbować to nagłośnić.

2. Ściągnięcie zawodników z polskich federacji wrestlingowych.

W Polsce mamy dwie federacje wrestlingowe (KPW, MZW), w których mamy wielu wybitnych zawodników z wielkimi umiejętnościami. Przykładów jest wiele, a jednym z nich Lider Kawalerii Piękny Kawaler, który świetnie się sprawuje jako heelowa postać, a jego walki to czysta przyjemność. W KPW i MZW jest jeszcze wiele przykładów wyśmienitych zawodników, jednak Piękny Kawaler jest najlepszym tego przykładem.

3. Organizowanie Eventów w Polsce.

Ostatnim przykładem, który może spopularyzować wrestling w naszym kraju jest organizacja gal w Polsce. Nie chodzi tu nawet o gale transmitowane, ponieważ na samym początku raczej tłumy się nie zlecą na arenę, lecz różne topowe federacje pro wrestlingowe mogłyby zorganizować Live Eventy, w których daliby nam świetne widowisko i ciekawe walki, aby przekonać do siebie osoby nie interesujące się wrestlingiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *