WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WIELKA AKTUALIZACJA APLIKACJI WRESTLEONE!

  • Aplikacja powstała przy współpracy JKapps, MFX oraz WrestleOne, dla fanów Wrestlingu z całej Polski. Stworzyliśmy bardzo łatwy w obsłudze i przejrzysty interface, który w dużym stopniu ułatwi korzystanie z naszego portalu. Wersja Beta została pobrana przez ponad pół tysiąca osób, a teraz każdy z użytkowników otrzymuje możliwość darmowej aktualizacji do wersji WrestleOne Pro!

  • Największą zmianą jaką będziecie mogli zobaczyć oraz o którą prosiliście, jest oglądanie tygodniówek i gal PPV bezpośrednio w aplikacji, bez przekierowywania do przeglądarki. Dodatkowo zmieniliśmy interfejs na bardziej przejrzysty, aby nikt nie miał problemu z lokalizacją wszystkich wpisów. Została dodana możliwość obrotu ekranu z aplikacją, co pozwoli na czytanie naszych newsów, artykułów w pozycji pionowej, jak i poziomej.

 

Kliknij tutaj żeby pobrać i zainstalować! 

 

Specjalne podziękowania dla JKapps za stworzenie aplikacji, koordynację projektu oraz obsługę techniczną. Podziękowania kierujemy również do MFX, za przygotowanie szaty graficznej oraz projektu wizualnego aplikacji.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *