WIELKA AKTUALIZACJA APLIKACJI WRESTLEONE!

  • Aplikacja powstała przy współpracy JKapps, MFX oraz WrestleOne, dla fanów Wrestlingu z całej Polski. Stworzyliśmy bardzo łatwy w obsłudze i przejrzysty interface, który w dużym stopniu ułatwi korzystanie z naszego portalu. Wersja Beta została pobrana przez ponad pół tysiąca osób, a teraz każdy z użytkowników otrzymuje możliwość darmowej aktualizacji do wersji WrestleOne Pro!

  • Największą zmianą jaką będziecie mogli zobaczyć oraz o którą prosiliście, jest oglądanie tygodniówek i gal PPV bezpośrednio w aplikacji, bez przekierowywania do przeglądarki. Dodatkowo zmieniliśmy interfejs na bardziej przejrzysty, aby nikt nie miał problemu z lokalizacją wszystkich wpisów. Została dodana możliwość obrotu ekranu z aplikacją, co pozwoli na czytanie naszych newsów, artykułów w pozycji pionowej, jak i poziomej.

 

Kliknij tutaj żeby pobrać i zainstalować! 

 

Specjalne podziękowania dla JKapps za stworzenie aplikacji, koordynację projektu oraz obsługę techniczną. Podziękowania kierujemy również do MFX, za przygotowanie szaty graficznej oraz projektu wizualnego aplikacji.

 

 

Zostaw komentarz