WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

TYPER GAL WWE PPV POWRACA!

TYPER GAL WWE PPV POWRACA NA STAŁE!

– W związku z licznymi zapytaniami oraz prośbami o przywrócenie Typera, nie pozostaje nam nic innego jak sprostać Waszym oczekiwaniom i reaktywować możliwość obstawiania walk podczas gal WWE PPV. Informujemy również, że od tego momentu, przed każdą galą WWE PPV będzie możliwość typowania wyników poszczególnych starć oraz możliwych wydarzeń. Punkt z poprzednich gal nie zostaną wyzerowane aż do końca tego roku, co w praktyce oznacza zachowanie bieżących punktów przez użytkowników.

– Najbliższą galą, której walki możecie typować, będzie WWE TLC. Event będzie miał miejsce 16 grudnia w niedzielę, dlatego do godziny 23:00 tego dnia, będzie możliwość głosowania. Walki w typerze są uzupełniane na bieżąco w związku z biegiem wydarzeń na tygodniówkach WWE (Monday Night Raw oraz SmackDown Live). 

– Od 2019 roku planujemy wprowadzić dodatkową sekcję dla gal WWE NXT TakeOver. Każdy z użytkowników będzie miał możliwość obstawienia walk z ww. gal, a punkt z ewentualnej wygranej będą dodawane do łącznej liczby punktów.

Przypominamy, że korzystanie z Typera jest całkowicie darmowe!


PRZYPOMNIENIE ZASAD TYPERA + INSTRUKCJA

– Jeśli posiadasz już konto na naszej stronie, to jednocześnie posiadasz konto w Typerze. Żeby sprawdzić ilość swoich punktów oraz wygrane/przegrane/anulowane zakłady, zapraszamy do zakładki moje konto. 

– W celu sprawdzenia swojego miejsca w obecnym rankingu graczy, zapraszamy do zakładki ranking. 

– Jeśli chcesz sprawdzić, czy są dostępne nowe zakłady lub dodaliśmy kolejne wydarzenie, zapraszamy do zakładki zakłady. 

– Jeśli chcesz przypomnieć sobie wszystkie zasady oraz cały proces obstawiania walk lub jesteś zainteresowany dołączeniem do Typera, to zapraszamy do zakładki instrukcja.


WSZYSTKIE WALKI, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ PODCZAS GALI WWE TLC 2018, ZOSTANĄ DODANE DO TYPERA W ŚRODĘ O GODZINIE 19:00!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *