WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

GWIAZDA NXT ZWOLNIONA!

Nick Miller z  The Mighty został zwolniony z rozwojówki NXT

WWE oficjalnie nie ogłosiło owego zwolnienia, ale Casey Michael ze Squared Circle Sirens poinformował, że tak właśnie było. Dave Meltzer sam poinformował na swoim social media, iż gwiazda została zwolniona. Stało się tak po tym, jak ludzie wskazali w mediach społecznościowych, że profile Tuckera i TXK z NXT zostały usunięte z WWE.com. Nie ma słowa o statusie Tuckera. Taishan Dong również został zgłoszony jako nieobecny w promocji produktu, ale miało to miejsce już jakiś czas temu.

Pro Wrestling Sheet zauważyło, że nie do końca było pewne, czy Miller poprosił o zwolnienie, ale źródło poinformowało ich, że chce wrócić do domu z powodów osobistych (nie podano więcej szczegółowych informacji). Dave Meltzer informuje, że Miller powrócił do Australii, kiedy urodziło się jego dziecko i postanowił zostać na dłużej by móc odgrywać rolę rodzica i kochającego ojca. WWE ogłosiło, że nie ma żadnego sporu między nim a zarządem, więc furtka jest ciągle otwarta.

Shane Thorne, partner z teamu Millera, wciąż jest pod kontraktem WWE. Przed podpisaniem kontraktu z WWE, Miller i Thorne byli znani jako Nichools i Shane Haste z The Mighty Do not Kneel (w skrócie TMDK). Są najbardziej znani ze swojego występu w Pro Wrestling NOAH od 2001 do 2016 roku, gdzie dwa razy zdobyli tytuły GHC Tag Team.

Ich ostatni wspólny występ był transmitowany w NXT TV 28 listopada, przegrywając z drużyną Danny’ego Burcha i Oneya Lorcana. Ten mecz został wemitowany tylko w ubiegłym tygodniu na NXT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *